>

BURÇLAR

Burç Erkeklerini Kızdıran Davranışlar

İşte tüm burç erkekleri kızdıran o davranışlar...
 
   
 
 
     

KOÇ ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Koç Erkeği Genelde Aklına Estiği Gibi Yaşar Ve Plan Program Yapılmasından Hiç Hoşlanmaz. Yani Onu Belli Bir Kalıba Sokup Sıkboğaz Etmek Hiç De İyi Olmayacaktır.

BOĞA ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Boğa Erkeğini Kıskandırmaktan Kesinlikle Kaçınmalısınız. Yapı İtibarıyla Bu Yönü Oldukça Ön Planda Olan Boğa Erkeği, Böyle Bir Durumda Azgın Bir Boğaya Dönüşecektir.

İKİZLER ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Tekdüze Yaşamaktan Hiç Hoşlanmayan İkizler Erkeği İçin, Sürekli Aynı Şeyleri Tekrarlamaktan Kaçınmalısınız. Yoksa Sizden Kaçmak İçin Yer Arayacaktır.

YENGEÇ ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Yengeç Erkekleri, Özel Yaşantılarını İfşa Etmekten Hiç Hoşlanmazlar. Beraber Çektirdiğiniz Fotoğraflarınızı İnternette Görmek Onu Oldukça Sinirlendirecektir. Onun İçin Bu Tarz Davranışlardan Kaçınmalısınız.

ASLAN ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Sevgililerinin Kendilerinden Daha Fazla Dikkat Çekmesi, Aslan Erkeğini Kıskandıracak Ve Oldukça Öfkelendirecek Bir Durumdur. Bunun İçin, Kıskandığını Düşündüğünüzde Bu Duruma ‘Beni Çok Seviyor’ Anlamı Yüklemeyin.

BAŞAK ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Başak Erkeği Vereceği Önemli Kararlarda Acele Etmesini Sevmeyen Bir Erkektir. Bu Durumda Kendisine Baskı Yapılmasında Da Hoşlanmaz. Ayrıca Başak Erkeği Gece Hayatını Sevmediğinden, Sevgilisinin Böyle Bir Alışkanlığı Durumunda İlişkisini Bitirme Kararı Dahi Alabilir.

TERAZİ ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Terazi Erkeği Her Zaman Yatakta Kontrolün Kendisinde Olmasını İster. Eğer Yatakta Ona Her Dediğinizi Yaptırabileceğinizi Düşünüyorsanız, İlişkinizin Yürümeyeceğini Söylememiz Gerekir.

AKREP ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Akrep Erkeğinin En Nefret Ettiği Durum Yapmacıklıktır. Ona İltifat Edecekseniz Bile Gerçekten Doğruyu Söylemelisiniz. Laf Olsun Diye Konuşulan Sözler Onu Oldukça Öfkelendirecektir.

YAY ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Ona Daha İlk Buluşmanızda Tasarımcı İmzalı Kıyafetinizden Ya Da Pahalı Bir Aksesuarınızdan Söz Etmeniz Sizden Uzaklaşması İçin En Geçerli Sebep Olacaktır.

OĞLAK ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Oğlak Erkeği İçin Kibarlık Ve Nezaket Kuralları Oldukça Önemlidir. Eğer Bu Konuyu Onun Kadar Önemsemiyorsanız, İlişkinizin Fazla Uzun Sürmeyeceğini Söyleyebiliriz.

KOVA ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Oldukça Zeki Olan Kova Erkeği İle Fazla “Canımlı Cicimli” Olmaktan Kaçınırsanız İyi Olur. Çok Pasif Ya Da Çok Agresif Kızlar Da Onu Oldukça Rahatsız Eder.

BALIK ERKEĞİNİ KIZDIRAN DAVRANIŞLAR:

Hoşnutsuz Ve Sızlanan Kızlar Balık Erkeğinin Hiç Hoşlanmadığı Kız Tipleridir. Her Şeyden Şikayetçi Bir Yapınız Varsa, Bu Erkekle Pek Bir Şansınız Kalmaz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>