>

AŞK - CİNSELLİK

Zıtlığın Cazibesi

Şimdiye kadar erkeklerin huyuna giderek onları elde etmeniz öğütlenmiş olabilir. Fakat biz bu sefer farklı bir taktik sunuyoruz.
 
   
 
 
     

Biraz tersleşmeniz gerekse de kesinlikle etkili!

ONUNLA HER İSTEDİĞİNDE BULUŞMAYIN

Evet, o sizi her aradığında, her görüşmek istediğinde onunla buluşmayın. Ama bunu yaparken de sert bir şekilde karşı çıkmaktan kaçının. Bizim istediğimiz; kibarca bir bahane bulmanız ve bunu çok sık tekrarlamamanız. Bir defasında yakın bir aile bireyinin size ihtiyacı olduğunu söyleyerek onu atlatabilirsiniz mesela...

İNCEDEN YERİN

Bu yerme işini onun kendini en çok yeterli gördüğü ve beğendiği alanlarda yapabilirsiniz, örneğin çok yakışıklı ve karizmatik biriyle birlikte olmanız an meselesi. Sürekli onu ne kadar beğendiğinizden bahsederek egosunu gereğinden fazla yükseltmemelisiniz. Tesadüf eseri girdiğiniz bir mağazada denediği bir pantolon üzerine gerçekten çok yakıştıysa bile mutlaka bir bahane bulmanız gerekli.

HEP BEĞENMEZLİK İÇİNDE OLUN

Bir gün eve geldiğinizde sevgilinizin size sürpriz yapmak için yatak odanızın duvarlarının rengini değiştirdiğini gördünüz. Ne yaparsınız? Tabii ki öncelikle sevinmeli ve boynuna sarılarak ona teşekkür etmelisiniz. Birkaç dakika sonra renk hakkında yorum yapmaya başlayabilirsiniz. "Aslında bir ton daha açık mı olsaydı? Ya da tek renk yerine ikinci bir renk kullanılsaydı daha iyi olur muydu?" gibi... Emin olun bir dahaki sefere daha iyisini yapmak için çaba gösterecektir.

PARFÜMÜNÜZ AYNI KALSIN

Sizden ayrı geçirdiği zamanlarda ona sizi hatırlatacak en önemli şeyin parfüm olduğunu unutmamalısınız. Parfümünüzü sıklıkla değiştirmek yerine aynı olmasını sağlarsanız o kokuyu tesadüfen de olsa duyumsadığında aklına siz geleceksiniz.

SİZİ ÖZLEYECEK ZAMAN BIRAKIN

Onunla her zaman birlikte olmak istemeniz oldukça doğal. Fakat bunu yaparken de sizi özlemesi için ona zaman bırakmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sadakatin fırsat yoksunluğu olarak tanımlandığı günümüzde, sevgilinizin arkadaşlarıyla bir yerlere gitmesini istemeyebilirsiniz. Fakat bir düşünün; eğer özleyecek zamanı olmazsa sizden bıkması an meselesi olabilir. Bunun için sevdiğiniz erkeğin üzerine fazla gitmeyin. Sizi aradığında, özlediğini duymaya da ihtiyacınız var!

REDDEDİLMENİN TAPINDIRAN BÜYÜSÜ VARDIR, UNUTMAYIN!

Eğer sevgilinizi yerinde ve zamanında reddetmesini biliyorsanız size hayran olmasının an meselesi olduğunu aklınıza yerleştirin. Onu kendinizden ne soğutacak kadar reddedin ne de sahiplenecek kadar davetkar olun! Bu ikisinin arasındaki dengeyi kurabilmek oldukça zor, fakat imkansız değil, işe "hayır" kelimesini kullanmak yerine "ama" ile başlayan cümleler kurarak başlarsanız başarılı olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan reddedilen bir erkek, açık kapı kaldığı takdirde hep o kapıdan girmek isteyecek ve bunun için çalışacaktır. Hiçbir şeyin zıddı olmadan varlığını sürdürememesi bir gerçek ise; aşkın olduğu yerde de reddetmenin olacağını bilmek gerekir, önemli olan reddedeceğiniz kişinin sizden vazgeçemeyeceğini bilmenizdir...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>