>

MODA - STİL

MANGO 2012-2013 Kış Koleksiyonu

MANGO 2012-2013 Kış Koleksiyonu soğuk havalardan stil sahibi parçalarla korunmak isteyen bayanların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

MANGO 2012-2013 Kış Koleksiyonunda minimalist çizgilerin yer aldığı detaylarla asker etkisi var. Apoletli,cepli,deri detaylar,askeri motiflerle süslenmiş parçalar ön planda. Haki ve toprak tonları ağırlıkta olduğu koleksiyon nötr tonlar içeriyor. Bayanlar bu kış maskülen akımın etkisinde olacak.

Maskülen tavrın yanında birbirinden şık etek ve elbiseler de kış aylarında içinizi ısıtacak. Etek ve elbiselerde fırfırlar ve hacimli kollar dikkat çekiyor. Kobalt mavisi gibi parlak derin renkler soğuk sonbahar aylarında size enerji verecek.

Siyah ve nötr tonlardaki tüvit ve balıksırtı örgü biçimli kazaklar koleksiyona renk katan parçalar arasında. Klasik desenlere eşlik eden renkli baskılarsa modellere zenginlik katıyor.Kate Moss'un ikinci kez marka yüzü olduğu MANGO Sonbahar-Kış 2012-2013 Koleksiyonu çekimleri tanınmış fotoğrafçılar Inez ve Vinoodh tarafından gerçekleştirildi.Sonbahar-Kış 2012-2013 Koleksiyonu görücüye çıkarmaya hazırlanan MANGO Türkiye’de en yenileri Samsun ve Manisa olmak üzere altı mağazayı zincirine kattı. Konya’yı da kapsamak üzere önümüzdeki dönemde Türkiye’de altı mağaza daha açmayı planlayan marka, ağını genişletiyor. Aynı zamanda öncülük edecek büyük mağazaların da 2013 yılında 2'si İstanbul,2'si Ankara olarak açılması planlanıyor.

Markanın Türkiye Temsilcisi Arif Zurnacı amacının Türkiye kapsamında müşteri ağını genişletebilmek ve ulaşılabilirliği arttırmak olduğunu belirtti.

MANGO’nun dünya çapında 108 ülke kapsamında 11.000 çalışanı ve 2.500 satış noktası bulunmakta.

Soğuk kış aylarını stil sahibi parçalarla geçirmek isteyen herkesi MANGO Sonbahar-Kış 2012-2013 Koleksiyonunu görmeye davet ediyoruz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>