>

MODA - STİL

Bu Sonbaharda Şıklığınızı Armaggan`ın Yeni Deri Çantaları İle Tamamlayın!...

Sonbahar sezonuna damga vuracak yepyeni deri çanta modelleri ile stil sahibi kadınlara vazgeçilmez seçenekler sunuyor.
 
   
 
 
     

İlhamını sonbahar mevsiminden alan çantalar, şıklığı kalite ile tamamlıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgi ve görselleri ekte ilginize sunarım.

Gelenekle geleceği buluşturup özgün tasarımlarla yeni trendlere öncülük eden ARMAGGAN, 2015 Sonbahar sezonunda yepyeni deri çantaları ile lüks ve estetiğe önem veren kadınlara hitap ediyor..

Tüm deri ürünlerinde Anadolu’nun tarihsel özgün deri işleme geçmişini inceleyip modern endüstriyel üretim yöntemleri ile harmanlanmış işlevsel detaylar sunan ARMAGGAN, yeni çantalarını duygu yüklü sonbahar mevsiminden aldığı ilhamla tasarladı.

Üretiminde %100 dana derisi kullanılan, altına astar yerine yarma süet kullanılarak, tutulduğunda derinin dokusunu ve kendine has yumuşaklığının hissedildiği el yapımı çantalar, sonbahar renklerinden ilham aldı. ARMAGGAN’ın yeni çantalarında sofistike renkler, modern çizgilerle bütünleşiyor.

Kaliteye ve detaylara düşkün kadınlara stillerini lüks tamamlayacak seçenekler sunan ARMAGGAN’ın yepyeni deri çanta koleksiyonuna Nişantaşı ve Nuruosmaniye mağazalarından ulaşabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>