>

MODA - STİL

Bu Team'de çok iş var.

TEAM İletişim ve Danışmanlık, moda dünyasının tartışmasız en sıra dışı markası Diesel’i ve Türkiye’nin en büyük saat distribütörü Saat&Saat’i müşterileri arasına dahil etti.
 
   
 
 
     
Halkla ilişkiler ve danışmanlık alanında yepyeni ve iddialı bir soluk olan TEAM İletişim ve Danışmanlık, moda dünyasının tartışmasız en sıra dışı markası Diesel’i ve Türkiye’nin en büyük saat distribütörü Saat&Saat’i müşterileri arasına dahil etti.

TEAM, böylece Saat&Saat’in distribütörlüğünü yaptığı Armani, Burberry, Citizen, Dkny, Moschino, Valentino, Roberto Cavalli, Tommy Hillfiger, Sisley, Benetton, Adidas gibi dünyaca ünlü markaların saatlerine hizmet verecek.

Marka, kurum, kişi ya da firmaların ihtiyacı olan halkla ilişkiler ve danışmanlık hizmetini, bünyesindeki deneyimli isimlerle hayata geçiren TEAM; alanının etkin, yaratıcı ve artı değer üreten markası olacak.

Twigy, Koton, Eczacıbaşı Schwarzkopf, 3K Halı gibi, sektörlerinde söz sahibi markaları da portföyünde bulunduran TEAM, Akatlar’da faaliyet gösteriyor.

TEAM’den hizmet alan diğer marka, kurum, kişi ve firmalar şöyle:

Oymak Plastik Cerrahi, Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık, Erensan Isı Mühendisliği, ML, NC Sigorta ve Reasürans Brokerlığı, Niyazibey, Modamar, Bericap, Prof. Arman Kırım…

TEAM İLETİŞİM VE DANIŞMANLIK
5 Mimarlar ve Gazeteciler Sitesi
Nilüfer Sokak, A 14/3
Akatlar Levent İstanbul
Tel: 0212 270 50 42/43/44
Faks: 0212 270 50 45
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>