>

MODA - STİL

Bu Yazın Trend Elbiseleri Hayat Buldu.

Perspective bu yaz için çok özel gece elbisesi koleksiyonu tasarladı. Koleksiyonda şifon, ipek, saten kumaşlar öne çıkıyor.(COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

Bu yazın trend renkleri pudra, sarı ve taş rengi göze çarpan renkler arasında. İpek, saten karışımı siyah beyaz renklerde kullanılan dar elbiseler nişan ve düğün davetlerinizde tercih edebilirsiniz. Mezuniyet geceleri için eteklerinde dalga detayları ile hareketlendirilen farklı renk varyasyonları ile bu yılın en şık kadını siz olacaksınız. Puantiyeli, leopar desenli ve iki renk birlikte kullanılan şık gece elbiselerine bakmadan karar vermeyin. Satış noktası: İstanbul/Bakırköy/Carousel daha fazla bilgi için; www.perspective.com.tr

Perspective kadını bu yaz kendine ve hayata farklı bir açıdan bakıyor.

Perspective kadını bu sezon sade şıklığı baştan yaratıyor. İçimizdeki bütün karakterleri dışa vuruyor. Cesur ve kendine güvenen kadının kalitesi ve şıklığını vurguluyor. Heyecan uyandıran; tatlı-sert renkler, siyah beyazın geometrik ve sanatsal karşıtlığından, turuncunun fuşyanın sarının yeşilin seksapeline ve kahverenginin çöl maceralarına kadar kusursuz bir geçiş yapıyor.

Perspective koleksiyon tasarımları...


On ayrı tema altında oluşturulan 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu heyecan uyandıran tavrıyla gerçek bir füzyon yaratıyor. Perspective yeni sezonun temel parçalarında renklerin gücüyle ipek saten ve gabardinin hassasiyetini buluşturuyor. Kırılgan hassas dokuları güçlü modeller ile birleştirip kentli ve şık kadını büyük bir ustalıkla yorumluyor.

Perspective koleksiyonuna hayat veren renkler...


Koleksiyona hayat veren renkler; göz kamaştıran pırıltısı ve enerjisiyle fuşya, turuncu, sarı, yeşil, saks romantik tavrını yansıtan pudra ve pastel tonlarıyla toz pembe, mint, ekru ve koleksiyonu tamamlayan siyah ve beyaz...

İŞTE PERSPECTIVE YAZ KOLEKSİYONU:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>