>

MODA - STİL

“Buff” Çılgınlığı Tüm Dünyada Esiyor!

Survivor Türkiye programında yarışmacıların başlarını sıcaktan koruyan bandana modeleri son zamanların trendi haline geldi..
 
   
 
 
     

Üretimine Barcelona da başlanan BUFF tüm dünyada ve Türkiye de vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Türkiye de her yaştan kullanıcıya ulaşan BUFF, İlgiyle izlenen Survivor Türkiye programında yarışmacıların başlarını sıcaktan koruyan bandana modeliyle son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor.

Üretimine 1992’de Barcelona’da başlanan Buff, İspanyol keşfi çok kullanımlı bir bandana markası… Bugün 5 kıtada 50’den fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor… Gittikçe artan taleple birlikte BUFF, Avrupa da ve Türkiyede de her üç kişiden birinde görülebilen bir stil aksesuarı halini aldı. İngiltere ve diğer komşu ülkelerde stoklarda tükenen bu ürün, Türkiye’ye Kutupayısı firması tarafından getirildi. 12 farklı şekilde kullanılabilen Buff’ın sağladığı en önemli faydalardan biri Coolmax kumaşı sayesinde Yaz’ın kavurucu sıcaklarında başınıza güneş geçmesini engellemesi ve teri emen özelliğiyle serin tutan yapısı… Gümüş içeriğiyle hastalıklı virüsleri geçirmeyen dokusuyla kış aylarında da bulaşıcı hastalıklara karşı önlem olarak kullanılıyor. Ağız maskesi olarak da kullanılan Buff toplu taşıma araçları, hastaneler, okullar veya havaalanları gibi kalabalık ortamlarda kendiniz ya da çocuğunuz için kurtarıcı olacaktır. Son zamanların ilgiyle izlenilen Survivor Türkiye programında yarışmacıların bandana olarak başlarını güneşten korumak amaçlı kullandıkları bu mucize ürün, renk ve desen çeşitleriyle hem stilinden vazgeçmeyen hem de sağlığını düşünenler için en gözde aksesuar olarak görülüyor… BUFF hakkında detaylı bilgi için www.buff.com.tr adresine, online alışveriş için www.kutupayisi.com adresine tıklamanız yeterlidir. Bunların dışında BUFF’ı YKM, Boyner, Kutupayısı ve seçkin mağazalarda bulabilirsiniz.BUFF NEDİR?

İçerisinde gümüş içeren Buff, anti bakteriyel özelliğe sahip. Erkek, kadın, çocuk, bebek; günlük kullanıcılara ve tüm sporculara yönelik yüzlerce desende modeli bulunan BUFF’ın, 12 farklı kullanım şekli bulunuyor. Asrın keşiflerinden Buff, yazın güneşin zararlı ışınlarından korurken, kışın soğuktan ve rüzgârdan korur. Coolmax kumaş sayesinde hızlı şekilde ter emme ve serin tutma özelliğiyle de sporcularında vazgeçilmez aksesuarıdır…

Sadece tek bir Buff’ı fular, atkı, göz bandı, alın bandı, saç bandı, bilek bandı, taç, başörtüsü, saharan, bere, kar maskesi, toka olarak kullanabilirsiniz. Yüzlerce desen arasından kendi stilinize uygun bir desen muhakkak bulacaksınız… Her yıl koleksiyonuna yeni desenler ekleyen Buff’da, lisanslı modeller de mevcut. National Geographic serisinde doğa tutkunlarına, Kukuxumusu serisinde muzip kişilere, Disney, Batman, Spiderman, Hello Kitty, Winnie The Pooh serileri ile miniklere uygun yüzlerce seçenek sunuyor Buff…

Buff’a Türkiye genelinde Kutupayısı’nın Taksim, Karaköy ve İzmir Ege Üniversitesi’ndeki mağazalarından, YKM outdoor, hediyelik eşya, spor mağazalarından ve kitapevlerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda www.kutupayisi.com adresi üzerinden online alışveriş de yapabilirsiniz.

Buff® logosu bulunmayan ürünlerden sakınınız…

KULLANIM ŞEKİLLERİNDEN BAZILARI:.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>