>

MODA - STİL

Burcunuza göre giyinin.

Astrolojik işaretlerinizin aynı zamanda kişisel bir stil rehberi olduğunu biliyor muydunuz? İşte burcunuza göre karakterinizi yansıtan tarzlar…
 
   
 
 
     
BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Bu burcun kadının en önemli özelliği kararsız olmasıdır. Ne giyeceğine bir türlü karar veremez. Spor giyimin yanı sıra, klasik giyimden de hoşlanır. Alışverişte başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenir.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Kadınların çoğu kırmızı halıları olsun ister; geri kalanı da dünyayı avuçlarında tutmak... Hırslı Koç işte bu son kategoriye giriyor. Koç burcu kadını genellikle havalıdır. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onun için başlı başına bir zevktir. Aksesuvar kullanmaya bayılır. Gösterişli ve şatafatlı giysiler tam onun içindir. Alışverişe plansız çıkar ve ilk beğendiğini alır.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Orjinal parça tutkunu, şehvetli Boğa kadınının dokunma gücü, kürk ya da kaşmir ve kadife gibi lüks kumaşlardan hazırlanmış arzu nesneleri tarafından yönetilir. Gardrobunun tıka basa dolu olması önemli değildir. Aksesuvar kullanmak ise belirgin özelliklerden biridir.

İKİZLER ( 22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler kadını ya da modanın en değişken karekteri... Kıyafet seçimi konusunda cesaretiyle tanınır. Herkesin kolaylıkla giyemeyeceği kıyafetleri rahatlıkla giyer. Sıra dışı tarzıyla insanları şaşırtır. Tercihi genellikle abartılı ve bol renkli giysilerdir. İlham için moda dergilerini sürekli takip eder, stiline uygun alışveriş yapmak için de gönüllüdür.

YENGEÇ (Haziran - 23 Temmuz)

Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadını, genellikle açık renkleri tercih eder. Aksesuvar kullanmaya bayılır. Küpe, kolye,zincir ve kemer üşkünüdür. Karakteriyle hiç örtüşmüyor gibi görünse de dikkat çekici ve biraz da çılgın giyinmeyi sever. Ayakkabı en büyük tutkusudur.

ASLAN ( 24 Temmuz - Ağustos)

En az Koç burcu kadını kadar abartılı giyinmeyi sever. Dişiliğini ön plana çıkarmak ister. Şifon gece elbiseleri, yüksek topuklar, ışıltılı aksesuvarlar, kürk ve pahalı çantalar onun giyim zevkini oluşturur.

BAŞAK ( 24 Ağustos - 23 Eylül)

Başak kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçme konusundada oldukça zariftir. Aksesuvarları bile dengeli kullanır. Seçtiği renkler genellikle pastel tonlarıdır. Hanım hanımcık giyinmek onun tarzıdır. Alışverişe gitmeden önce cüzdanına bakar öyle çıkar.

TERAZİ (24 Eylül - 22 Ekim)

Zerafetiyle öne çıkan Terazi kadını, bu özelliğini yansıttığı kıyafetleriyle de beğeni toplar. Şık şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesuvarlar kullanmaktan hoşlanır. En önemlisi de giysilerinde uyuma gösterdiği büyük önemdir. Bu yüzden renkler konusunda oldukça hassastır.

AKREP ( 23 Ekim - 22 Kasım )

Gizemli ve çekici Akrep kadının en sevdiği renk siyahtır. Kararsız olduğundan ve çok zor beğendiğinden alışverişte zorlanır. Ancak seçtiği giysiler hep dişiliğini ön plana çıkaran giysilerdir. Şık kıyafetler, değişik aksesuvarlar ve çeşit ayakakabılar onun tarzıdır.

YAY (23 Kasım - 22 Aralık)

Yay kadınının, rahat edebileceği sportif kıyafetler favorisidir.Bir jean pantolon, kapüşon üst ya da pançoyle daha özgür olabilir. Maceraperest doğası aksesuvar seçiminde de farkını ortaya koyar. Takıları turkuvaz renkli doğal taşlardır.

OĞLAK (23 Haziran - 20 Ocak)

Bırakın diğerleri modayı taip etsin... Bu kadın stilinin dışındaki kıyafetlerin asla daha iyi olmayacağını bilir. Bilinçli tüketim zekasıyla iyi parçaları diğerlerinin arasından kolaylıkla ayırır.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu burcun kadını için en önemli ayrıntı onu rahat ettirecek kıyafetlerdir. Moda trendlerinden çok kendi rahatına düşkünlüğü birinci sıradadır. Onun için önemli olan, içinde sıkılmayacağı giysilerdir. Genellikle bol kıyafetleri tercih eder.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>