>

AŞK - CİNSELLİK

Doruğa çıkmak

İşi bilenler, "Püf Noktalarına" uyduğumuz taktirde tekrar tekrar orgazma ulaşabileceğimizi söylüyorlar. Bakınız neler var "öneriler" arasında...
 
   
 
 
     
Kadın

Genelde zincirleme orgazma yatkın kadınlar, potansiyeli zaman içinde kendiliklerinden keşfedip geliştiriyorlar. Fakat cinsel hayata yeni adım atan genç kadınların süreci daha hızlı geçirmesini sağlayacak uygulamalar da yok değil.

Kendinizi keşfedin

Daha sık mastürbasyon yapın, fantezilerinizde daha yaratıcı olun. Hayatınızda cinselliğe verdiğiniz yer genişledikçe, daha kolay ve daha yoğun tahrik olmaya başlayacaksınız. konuda yapılan bilimsel deneyler de kanıtlamıştır ki, bir kadın ne kadar çok mastürbasyon yaparsa tür rahatlamaya duyduğu istek ve aldığı haz da o kadar çok artar. Kendinize zaman ayırıp, sizi tahrik eden yeni şeyler keşfetmeye, yöntemlerinizi zenginleştirmeye ve gerek cinsel organlarınızda gerekse tüm vücudunuzda mümkün olduğunca yoğun duyumlar oluşturmaya çalışın. Gerekiyorsa erotik dergi ve filmlere başvurun. Bir gün bol bol fantezi kurup gerçekten kuvvetli bir orgazma ulaştıktan sonra, yeni baştan mastürbasyona girişin. Böylece bir kez daha doruğa çıkabilirsiniz. Ya da (G) noktanıza uyarımda bulunarak daha farklı bir nitelikte orgazm yaşamayı deneyin.

Kasları güçlendirme

Doğumdan sonra kadının pelvik kas tabanını güçlendirmek için uygulanan egzersizler, normal zamanlarda da orgazm potansiyelini artırmakta son derece etkili oluyorlar. Alafranga tuvalette idrar yaparken, bacaklarınızın arasındaki taban kaslarını kasarak idrarınızı tutup, bırakmayı deneyin. Bunu bir idrarda birkaç kez tekrarlayabilecek ustalığa vardığınız zaman kaslar tamamen kontrolünüze girmiş demektir. Bunun yanısıra vajinanızın bir asansör olduğunu hayal edin. En üst kata kadar adım adım kasıp, gene adım adım gevşetin. Egzersizler yalnız orgazm potansiyelinizi artırmakla kalmayacak, partnerinizin cinsel heyecanını da kat kat artıracaktır. Penisini vajinal kaslarınızla bir kez kavradığınız erkek, hazdan ömür boyu vazgeçemeyecek. Mümkünse partnerinizle fantezilerinizi gerçekleştirmeye çalışın. Kendi cinselliğinizi şekilde açığa vurmak ve bunu sevgilinizle paylaşmak çok daha fazla heyecan duymanızı sağlamaktır. Seks oyunlarınızı zenginleştirin; sadece bu kadar bile, tek orgazma alışık bir kadına yeni olanaklar sunar. Çünkü zevkli bir fanteziyi gerçekleştirmek ya da sevişmeye daha yaratıcı boyutlar getirmek partnerinizin daha çok uyarılmasını ve daha çok haz almasını sağlayacak, bu da zincirleme orgazma ulaşma şansınızı artıracaktır. Partnerinizden yardım istemekten kaçınmayın. Eğer zincirleme orgazma ulaşmak niyetindeyseniz, bunu ona söyleyin ki, bir kez doruğa vardığınızı görür görmez kendini salıvermesin. Erkeklerin çoğu bir orgazmın kadına yettiği düşüncesiyle davranır ve partnerini bir kez doruğa ulaştırdıktan sonra özel çaba harcamaktan vazgeçerler. Onu devam etmeye teşvik edin. Hatta gerekiyorsa önce onun önünde bir iki kez mastürbasyon yaparak zincirleme orgazmı gözleriyle görmesini sağlayın. Unutmayın kadınların tekrar tekrar boşalabileceği pek çok erkeğin aklına bile gelmez.

Sevişirken en çok nelerden tahrik olduğunuzu sevgilinize anlatmaktan çekinmeyin. Mümkün olanın en azını değil, çoğunu hedefleyin. Önce eşiniz parmaklarını ya da dilini kullanarak sizi bir kez daha orgazma ulaştırsın. Sonra en çok haz aldığınız pozisyonda cinsel birleşmeye geçin. Bir yandan da kendinizi okşamaya ve okşatmaya devam ederek orgazmların sayısını artırın. Bütün bunlar erkeğin kendini iyice kontrol edebilmesini gerektirir. Bu konuda üç seçeneğiniz var. İlki; partneriniz boşalma kontrolü yöntemleriyle kendini tutmayı öğrenebilir. İkincisi; sevişmeden önce ona bir kez mastürbasyon yaparak sonradan dilediğinizce sabretmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak da; eğer sizi seyretmeye itirazı yoksa siz önce bir süre mastürbasyon yaparak birleşmeye ancak bundan sonra geçersiniz.

Erkek

Eğer kadın kısa süre içinde tekrar sevişmek istiyorsa, erkeği bir kez daha uyarmanın en etkili yolu oral sekstir. 50 yaşlarına kadar hiç bir erkeğin penisi ağız temasını cevapsız bırakmaz. Hatta daha ileri ki yaşlardaki erkekler bile yöntemle baştan çıkarılabilirler. Boşalmadan birleşmeyi, yani ejakülasyon öncesi aldığı hazzı iyice yoğunlaştırmayı öğrenen erkek, boşalmasını son birleşmeye kadar bekletebilir.

Erkekte aşağlık kompleksi
Hemen hemen her erkek, penisinin diğer erkeklerden daha büyük olmasını ister. Düşünülemeyecek kadar çok sayıda erkek penislerinin boyu ve kalınlığından hoşnut değildir. Bunun sonucu olarak da erkeklerin büyük bir kısmı bu alanda bir aşağılık kompleksi ile karşı karşıyadır. Bu konuda üç grup anılabilir:

1. Penis gerçekten normalden daha küçüktür.
2. İstatistiklerle ortaya konan penisin ortalama boyu fazla abartılır.
3. Penis normaldir, fakat erkek vasat olmayı istemediği için, penisinin boyundan hoşnut değildir.

1. Gruptaki erkek, durumundan yakınmakta haklı olabilir. Fakat umutsuzluğa kapılması gerekmez. Küçük ağızlı bir kadın seçtiğinde, kadının vaginasının da ağzı gibi küçük olacağından, hemen hemen emin bulunmalıdır. 4. bölümde belirtilen pozisyonları uygulamakta daha dikkatli olmalıdır.

2. ve 3. grup, erkekler arasında daha çok görülür. Burada birkaç tipik örnek vermek istiyorum. Bir erkek bana derdini şöyle açtı: "Penisim diğer erkeklerinki kadar uzun. Fakat bir şey normal değil. Sertleştiği zaman sadece 12 santim oluyor." Ona bunun yeterli olduğunu söyledim. Fakat son derece ciddi, şöyle yanıt verdi: "Normal boy 14 ile 16 santim değil mi?" Daha sonra, Van De Velde'nin tanınmış kitabı "Mükemmel evlilik"de böyle okumuş olduğunu öğrendim. Okuduğunu körü körüne kabullenmişti.

Yine kafası çalışmayan bir adam, penisinin normalden iki santim daha kısa olduğundan yakınıyordu. Yanlışlıkla gene yukarda adı geçen kitapta belirtilen üst uzunluğu alt uzunluk olarak anlamıştı.

Uyarılmış durumda penis en çok siyah ırkta büyüktür. Bunu beyaz ırk ve nihayet sarı ırk izler. Çeşitli ırkları kıyaslayarak aşağılık kompleksine kapılmak anlamsızdır. Zira her ırkın vaginası da penisin boyuna göredir.

Uyarılmış penis, kendisini kabul eden vaginaya girebilecek kadar büyükse, ortada bir problem yok demektir.

Erkek, kendi ırkından kadınla cinsel ilişkide bulunabildiği sürece durumundan hoşnut olmalıdır. Asıl sorun, penisin boyu değil, cinsel birleşim konusunda bilgisizliktir.

Şaşılacak kadar çok sayıda erkeğin penisleri vasat boydadır. Fakat bunlar, cinsel yaşam üzerine hiç bir şey bilmedikleri ve sorunu penislerinin küçüklüğünde buldukları için, doyuma ulaşamaz. Erkek, sahip olduğu organa daha fazla güvenmelidir. Güvenin azlığı iktidarsızlığa götürür.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>