>

ANNE - ÇOCUK

E-bebeğim, eeeee...

Aileye yeni üye katılması en büyük mutluluklardan biri!Doğduğu andan itibaren bebeğin her türlü gelişimini kolayca takip edebilirsiniz.
 
   
 
 
     
Bebeğinizin Gelişimini E-bebeğim ile Takip Edin...

Aileye yeni üye katılması en büyük mutluluklardan biri! Acıbadem Sağlık Grubu bu mutluluğun daha kalıcı olmasını sağlamak amacıyla, doğduğu andan itibaren bebeğin her türlü gelişimini kolayca takip etmeyi sağlayacak online bir hizmet sunuyor .

Bebek doğar doğmaz, özellikle anne ve babalar bu mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak istiyorlar. Zaman geçtikçe ne kadar büyüdüğünü görmeyi, gelişimini sağlıklı bir şekilde takip etmeyi de istiyorlar. Bugüne kadar bütün bu işleri bir arada gerçekleştirmek mümkün değildi. Acıbadem E–bebeğim hizmeti ile sanal ortamda bebeğinizle ilgili pek çok şeyi sevdiklerinizle paylaşabilecek, birçok özel anıyı saklayabileceksiniz.

E – bebeğim’de sizleri neler bekliyor?

E-bebeğim hizmeti ile, bebeğinize ait her türlü bilginin yer aldığı özel 'Sağlık Defteri' sahip olabilirsiniz. Sağlık Defteri'nde yer alan ‘Günlük’ sayesinde bebeğinizle ilgili gözlemlerinizi günü gününe saklamak, ‘Aşı takvimi’ bölümüyle bebeğinizin aşılarını düzenli bir şekilde takip etmek, ‘Gelişim’ bölümü aracılığıyla ise, bebeğinizin kilo, boy ve baş çevresi gibi hayati değer taşıyan bilgileri kaydetmek şansına sahip olabilirsiniz. E–bebek bölümünde yer alan ‘Hoş geldin panosu’ sayesinde bebeğinizin doğum sevincini tüm yakınlarınızla paylaşmanız, onlardan gelen mesajları saklamanız mümkün. ‘Foto albüm’ bölümünde ise, yine bebeğinizin doğduğu andan itibaren gelişimlerini belgelemek ve bunu tüm sevdiklerinizle paylaşmak sizin için büyük keyif olacak. Tüm bunların yanı sıra bebeğinizi büyütürken size yardımcı olacağını düşündüğümüz pratik bilgiler de yine E-bebeğim' de yer alıyor.

Kimler, nasıl yararlanabilecek?

E-bebeğim sisteminden Acıbadem’de doğum yapanlar, Acıbadem’de doğum yapmayanlar ve bebeği ziyaret edecek yakınları yararlanabiliyor. Tek yapılması gereken www.acibadem.com.tr sitesine girerek web sayfasına üye olmak. Acıbadem’de doğum yapanlar için, öncelikle Acıbadem yetkililerince ilgili admin ekranından bebeğe ilişkin bilgiler girilerek e-bebeğim sayfası yaratılıyor. Ardından anne veya baba tüm sistemi kullanabilme yetkisine sahip olabiliyor.

Acıbadem’de doğum yapmayan anne ya da baba ise bebeği için site üzerinden e-bebeğim sayfası yaratıp, “Hoş geldin panosu” dışında tüm sistemi kullanabiliyor. Bebeğin sayfasını ziyaret etmek isteyen yakınları ise ilgilendikleri bebeğe mesaj bırakıp, bebeğin foto albümünü ve karne bölümünü görme şansına sahip.

Bebeklere yönelik hizmetler bu kadarla sınırlı değil!

“Bebek Dostu Hastane” ünvanını taşıyan Acıbadem Hastaneleri sadece e-bebeğim projesi ile bebeklerin yanında değil, birçok projeyle bebeklere destek veriyor. Acıbadem’ in bebeklere sunduğu hizmetler:

Yenidoğan Ev Ziyareti Programı

Yenidoğan dönemi, bebeklerin sağlığı açısından en önemli dönemlerin başında geliyor. Bu dönemde bebeklerin sağlık kontrollerinin düzenli olarak yapılması büyük önem taşıyor. Acıbadem Sağlık Grubu tarafından hazırlanan “Yenidoğan Ev Ziyareti Programı” bu süreçteki kontrollerin güvenli ev ortamında yapılmasını hedefliyor. Bu çerçevede, bebeklerin ilk bir ay içindeki tüm kontrolleri evlerinde yapılıyor.

Acıbadem Bebeği İndirim Kartı

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde doğan bebeklere uygulanan indirim anne ve bebeğe özel yaklaşımın bir parçasını oluşturuyor. Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde, "2001 yılından sonra" doğan bebekler, tüm sağlık hizmetlerinde ömür boyu yüzde 10’luk indirim hakkına sahip oluyorlar.

Badem Çocuk ile Hastane Korkusuna Son

Acıbadem Sağlık Grubu’nun çocuklara yönelik gerçekleştirdiği projelerden biri de hem sağlıkla ilgili temel bilgiler içeren hem de çocukların doktor ve hastane korkularını yenmelerine destek olan özel bir kitap serisi : “Badem Çocuk” Sevimli kahraman “Badem Çocuk”un başından geçen öykülerin yer aldığı kitaplar “Hoş geldin Badem Bebek”, “Badem Çocuk Diş Doktorunda” ve “Badem Çocuk Hastanede” isimlerini taşıyor.

Doğuma Hazırlık Kursu

Doğuma Hazırlık Kursu’nda özellikle ilk bebeklerini dünyaya getirecek olan anne adaylarına sağlıklı doğum yapmalarının yöntemleri öğretiliyor. Aynı zamanda bebeğin sağlıklı olmasının da nelere bağlı olduğu anlatılarak anne adayları anneliğe hazırlanıyorlar.

Alo Acıbadem (212/ 216) 544 44 44
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>