>

MODA - STİL

Calzedonia 2013 Yaz Koleksiyonu

Calzedonia yaz koleksiyonunu muhteşem bir şovla tanıttı.
 
   
 
 
     

Şova Sara Jessica Parker başta olmak üzere pek çok ünlü isim konuk olarak katıldı.

İtalyan devi Calzedonia, 2013 Yaz Koleksiyonu’nu kadına ve yaz tatilinin güzel anlarına adadı.

Organizasyonun özel konuğu moda dünyasının ikonu Sara Jessica Parker’dı. Sarah Jessica Parker gecenin ve kırmızı halının yıldızı oldu.
 Ayrıca, Tali Lennox, Leigh Lezark, Poppy Delevigne, Marie Ange Casta, Margaret Madè, Miroslava Duma, Paula Echevarrìa, Victoria Guerra, Josephine de la Baume, Andrea Osvart and the Italian Laura Chiatti, Carolina Crescentini, Giulia Michelini ve Simona Molinari kırmızı halıda boy gösteren ünlülerdendi.

16 Nisan’da Rimini’de gerçekleşen organizasyondaki muhteşem defilede dünyanın en ünlü top modellerinden 20 muhteşem kadın yeni koleksiyonu tanıttı. Defileden sonra verilen partide dünyanın her yerinden davet edilen 3000’ü aşkın konuk Keisha, Planet Funk ve Leigh Lezark’ın performanslarıyla eğlendi.Defilede Sara Sampaio, Clara Alonso gibi dünyaca ünlü top modeller podyuma çıktı. Rüya gibi, parıltılı, çağdaş, vintage sıfatları defileyi özetleyen kelimelerdi. Koleksiyonun teması 1930’ların Riviera’sından 1960’lara ve 2013’ün canlı renklerle dolu koleksiyonuna uzanan bir yolculuktu.

Calzedonia bu muhteşem organizasyonla, gelecek sezonlarda da yalnız tasarımlarıyla değil, showlarıyla da moda dünyasında öncü markası olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>