>

MODA - STİL

Çekici olmanın dayanılmaz hafifliği...

Sonbaharın bedenimizi sarmaya başladığı şu günlerde yeni mevsime ve onunla gelen kışa hazırlık yapıyorsanız Lycra®’lı ürünler tam size göre.
 
   
 
 
     
Geçmişten izler taşıyan 2004-2005 Sonbahar-Kış sezonunda sizi seksi ve feminen bir şıklık bekliyor. Çekiciliğinizi mucize iplik Lycra® ile tamamlayabilir, sonbahar ve kışın kasvetli havasını rahatlıkla üzerinizden atabilirsiniz.

1950, 1970 ve 1980’li yılların moda trendlerinin rüzgar gibi esmeye başladığı 2004-2005 Sonbahar-Kış sezonunda, size mucize iplik Lycra® eşlik ediyor. Çağın trendlerini izleyen, modayı yakından takip eden günümüz insanı için sürekli yenilikler yaratan Lycra® bedeninizi güvenle sarıyor. Romantizm ve retro tarzının harmanlandığı yeni sezonda, Lycra® ile şıklığı ve sıcaklığı yaşayabilir, bedeninize sınırsız hareket özgürlüğü kazandırabilirsiniz.


Yüksek teknoloji ürünü Lycra®’nın size sağladığı rahatlık sayesinde bu sezon da bir kuş kadar özgürsünüz. Kalite ve işlevselliği ile ön plana çıkan Lycra®, kolay kullanım ve kırışmama özelliği ile dikkat çekiyor. Lycra® sık kullanım karşısında ilk günkü şeklini korumasıyla kadın-erkek, genç-yaşlı herkesin dünyasına kalıcı bir şıklık ve rahatlık getiriyor. Lycra®’lı giysiler, hareketlerinize uygun şekilde esniyor ve sürekli yıkanmaya karşı formundan hiçbir şey kaybetmeden eski haline geri dönüyor. Bütün bu özellikleriyle Lycra®’lı giysiler, 2004-2005 Sonbahar-Kış sezonunda size istediğiniz her şeyi verecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>