>

MODA - STİL

Cheetos’dan İlköğretim Öğrencilerine Büyük Sürpriz

Eğlence ve lezzeti ile vazgeçilmez mısır cipsi Cheetos, ilköğretim okullarında düzenlediği promosyonla 5000 Cheetos paketi biriktirenlere "büyük sürpriz"ler sunuyor.
 
   
 
 
     
Kampanyayla okulları temiz tutacak

Eğlence ve lezzeti birarada sunan vazgeçilmez mısır cipsi Cheetos, ilköğretim okullarında düzenlediği promosyonla 5000 Cheetos paketi biriktirenlere "büyük sürpriz"ler sunuyor. Çocukların "büyük sürpriz" yanında, toptan basket potasına yüzlerce hediyenin sahibi olacağı kampanyayla Cheetos, okulların temizliğine de katkıda bulunmuş olacak.

Dünyanın bir numaralı tuzlu çerez firması olan Frito Lay, çocukların vazgeçemediği ürünü Cheetos’la okul çağındaki tüm çocuklara çeşitli sürpizler sunuyor. 29 Eylül haftası başlayan promosyon süresince 5000 Cheetos paketi biriktiren öğrenciler, "büyük sürpriz"in sahibi olacak. Çocuklar kampanyayla, Cheetos paketleri toplayarak futbol topundan basket potasına, birçok değişik armağana sahip olma imkanına da kavuşacaklar. Cheetos, paket biriktirme kampanyasıyla, okulların temizliğine de katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Kampanya süresince 50 paket toplayan öğrenciler kırtasiye seti, 100 paket toplayan öğrenciler futbol topu, 250 paket toplayan öğrenciler basket potası kazanacaklar.

Belirtilen sayıda ürün paketini toplayan öğrenciler promosyona katılmak için, okullara asılmış olan posterlerin alt kısmında yer alan sorumlu Frito Lay satış elemanı ile irtibat kurabilecekler ve kazandıkları hediyeler okullarına en kısa sürede teslim edilecek.

Çocuklar tarafından yoğun ilgi görmesi beklenen bu promosyonla Cheetos, tüm çocuk ve cipsseverlerin favori çerezi olmaya devam edecek.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>