>

MODA - STİL

Çifte bayram hediyesi....

Cardfinans yurtdışında 2 kat Parapuan Boyner mağazalarında ise hediye çeki kazandırıyor...
 
   
 
 
     
10 Kasım 2004-2 Ocak 2005 tarihleri arasında CardFinans ile yapacağınız “yurtdışı” harcamalarınız, 2 Kat Parapuan kazandıracak.

CardFinans bayram alışverişlerini daha da avantajlı kılmak üzere ayrıca 21 Ekim-30 Kasım 2004 tarihleri arasında BOYNER Mağazalarından 100 milyon liralık alışveriş yapanlara 15 milyon liralık hediye çeki kazandırıyor.

10 Kasım 2004 - 2 Ocak 2005 tarihleri arasında, yurtdışında gerçekleşen harcamalar ve nakit avans çekimlerinde “2 kat ParaPuan” kazandıracak kampanya çerçevesinde CardFinans sahipleri, yurtdışı seyahatlerinin keyfini, 2 kat ParaPuan kazanma avantajıyla birlikte yaşayacaklar.KKTC’de yapılan harcamalar ve nakit avans çekimleri, kumarhane harcamaları, internet ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar dışında yurtdışında yapılan tüm harcama ve nakit avans çekimlerinin dahil olacağı kampanyada CardFinans sahipleri, kazandıkları ParaPuanları 1000’e yakın CardFinans üye markasının 23,000 alışveriş noktasında bedava alışveriş yapmak ya da bedava uçak bileti veya Varan’dan bedava otobüs bileti almak için kullanabilecek.

CardFinans ile 21 Ekim-30 Kasım 2004 tarihleri arasında BOYNER Mağazalarından 100 milyon liralık alışveriş yapanlar ise15 milyon liralık hediye çeki kazanıyor... Bir sonraki alışverişte, tutarı ne olursa olsun kullanılabilecek olan hediye çekleri, bayram alışverişini BOYNER mağazalarında gerçekleştirenlere CardFinans’ın bayram hediyesi... CardFinans sahiplerinin BOYNER Mağazalarında sahip oldukları bir diğer avantaj ise tutarı yine ne olursa olsun tüm alışverişlerine 8 taksit uygulanması...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>