>

MODA - STİL

Çılgın Kurbağa Türkiye’de!

İngiltere’yi etkisi altına alan “Çılgın Kurbağa” fırtınası Türkiye’de de esmeye başladı!
 
   
 
 
     
İngiltere’yi kasıp kavuran "Çılgın Kurbağa” Türkiye’de!

İngiltere’yi etkisi altına alan “Çılgın Kurbağa” fırtınası Türkiye’de de esmeye başladı! Bir cep telefonu melodisi olarak yaratılan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesini peşinden sürüklemeye başlayan “Çılgın Kurbağa”, müzik kanalları ve radyoların ardından hayranların üzerindeki tişörtlerde dolaşmaya başladı.


Çılgın Kurbağa t-shirtleri Türkiye’de de Peacocks mağazalarında!

Bir cep telefonu melodisi olarak yaratılan ve kısa sürede hem eğlence hem de moda dünyasının gündemine bomba gibi düşen “Çılgın Kurbağa” (Crazy Frog) şimdi Türkiye’de fırtınalar estirmeye başladı. İngiltere’den sonra Türkiye’deki Peacocks mağazalarında satışa sunulan ünlü Çılgın Kurbağa t-shirtleri büyük ilgi görüyor. Birbirinden ilginç ve renkli bu t-shirtler ile dünyanın en çılgın kahramanını üzerinde taşımak isteyenler, İstanbul Ümraniye CarrefourSA, İstanbul Maltepe CarrefourSA Park ve Bursa CarrefourSA’daki Peacocks mağazalarında buluşuyor.


Çılgın bir öykü…

Dünyada bir ilke imza atarak İngiltere müzik listelerinde 1 numaraya oturan ve bir moped’in (küçük motosiklet) sesi temel alınarak yaratılan cep telefonu melodisinin CD’si yok satıyor. İngiltere’nin müzik devi Coldplay’in yeni single'ından 4 kat daha fazla satarak müzik otoritelerini hayrete düşüren “Çılgın Kurbağa”nın yaratılış hikayesi ise hayli ilginç: Melodi, 2 Alman DJ'in, genç bir İsveçli’nin 10 yıl önce kaydettiği taklit moped sesini, Eddie Murphy'nin oynadığı 1984 yapımı "Beverly Hills Cop" filminin tema şarkısıyla birleştirmesi sonucu ortaya çıktı. Boy George, Adam Ant, Sex Pistol gibi grup ve şarkıcıların menajerliğini yapan Malcolm McLaren, "Melodiyi dinlerken geleneksel müziğinin ölüm çanlarını duyacaksınız" diyor.

Not: Çilgin Kurbaga t-shirtlerinin fiyati 17,5 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>