>

MODA - STİL

Çizme tutkusu kalıcıdır!

Bu kış ayaktaki modaya damgasını vuran kürkler, broşlar, farklı aksesuarlar çizme tasarımlarını da etkiliyor… kovboy botlar, binici çizmeleri Flo koleksiyonunda tutkuya dönüşüyor.
 
   
 
 
     
Çizme tutkusu kalıcıdır!

Flo ayakkabı alışveriş merkezi, çizme modasını sorguluyor.. Bu kış ayaktaki modaya damgasını vuran kürkler, broşlar, farklı aksesuarlar çizme tasarımlarını da etkiliyor… kovboy botlar, binici çizmeleri ve 50’lerin yuvarlak burunlu modelleri Flo koleksiyonunda tutkuya dönüşüyor.

50’lerin hakim olduğu koleksiyonda, binici çizmeleri ve kovboy botları dikkat çekiyor. 2005’in gözdesi mantar topuklar, çizme ve botlarda farklı bir sitille modern bir görünüm sunuyor…


48 ithal markanın seçkin tasarımlarını bir arada bulabileceğiniz Flo Ayakkabı Alışveriş Merkezi, farklı tarzlara 1000’in üzerinde model ve renk seçeneği sunuyor. Kış modasında yerini alan kürkler, broşlar, tokalar ve işlemeler Flo koleksiyonunda da görülüyor.

Flo’da; sezonun genel trendi tüvit ve kadifeyle süslenmiş çizme ve bot modelleri iddialı bir tarza sahip olanlara seslenirken, sportif giyimi tercih edenler için topuksuz, casual ve rahat tasarımlar da mevcut..

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>