>

MODA - STİL

Clarks bot ve çizmeler

Dünyaca ünlü ayakkabı markası Clarks’ın birbirinden şık bot ve çizme modelleri, soğuk kış aylarında ayaklarınızı sıcacık tutacak.
 
   
 
 
     

Bayan bot ve çizmelerinde bu kış yazlık mekanları çağrıştıran doğal ve işlenmemiş malzemeler ve denizden esinlenerek tasarlanmış modeller dikkat çekiyor. Gündelik kullanım için tasarlanan botlar, hem ayakları kış soğuğundan koruyor, hem de gün boyu ayağınızın rahat etmesini sağlıyor. Doğal görünüm, işlenmemiş kenarlar ve eğlenceli dikişler botlara sade bir şıklık katıyor. Kahverengi ve petrol rengi yumuşak deriden Clarks bot ve çizmeler, yumuşak kauçuk tabanlarıyla gün boyu size rahatlık sunuyor.
Seyahat trendinden esinlenerek tasarlanan, balmumuyla yumuşatılmış bot ve çizmeler, egzotik çizgileriyle keşif ve uzak yerlere gitme isteği uyandırıyor. Toprak esintisi taşıyan rustik kenarlarla el yapımı detaylar, şık ve modern görünüm veren bir tezat oluşturuyor.
Günlük kullanıma uygun botlar sade tasarımları, dekoratif dikişleri ve süslü bağcıkları ile ayaklarınıza modern ve dişi bir görünüm kazandırıyor. Yumuşak süet üst yüzey ve kullanılan tezat renklerde astarlar, çizme ve botlara şıklık katıyor. Giydiğinizde ayağın doğal şeklini alan kauçuk kenarlı yenilikçi taban, ayağınızı sımsıkı kavrayarak sıcak tutuyor. Gore-tex malzeme kullanılarak üretilen suya dayanıklı botlar da, pratik kullanım ve ayağınızın bot içinde nefes almasını sağlıyor.
Dize kadar gelen yüksek çizmeler de, hem kadınsı şıklıkla spor ürünlerinin rahatlığını birleştiriyor. Clarks çizmelerin şık üst deri kısımları, spor görünümlü topuklar ve küt burunlarla birleşerek ayakkabı modasında yeni modern bir çizgi yaratıyor. Yenilikçi Plus Fit sistemi, çizmenizin ayağınıza göre genişleyerek, ayağa tam oturmasını da sağlıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>