>

AŞK - CİNSELLİK

Yatak Odası Tavsiyeleri

İşte çok özel tavsiyeler…
 
   
 
 
     

- Arka kapıyı deneyin! Eğer karşınızdaki doğru erkek ise biraz yağ ve kibar hareketlerle seksten aldığınız zevki ikiye katlayabilirsiniz.

- Malum bölgeler etrafında usulca parmağınızı dolaştırın. Duyduğunuz keyif büyüyüp gelişmez ise paranız hemen iade!

- Beraber porno izleyin. Bunu çok insan yapıyor, ilk saniyeler yadırgansa da çifti çok hızlı motive edip modunuzu yukarı çekiyor.

- Kelepçe kullanmak kulağa korkutucu gelebilir fakat partnerinizin tamamen kontrolü altında olmak ve kendinizi ona bırakmanın yaşattığı hazzı tatmalısınız. Bu tür atraksiyonlar ilişkideki güveni de arttır.

- Birbirinizi ''solo takılırken'' izleyin. Birbirinizden biraz uzaklaşarak yüzünüzde yaşanan değişimi ona gösterin. Zevk aldığınızı görmek onun kendi yaptığından zevk almasını sağlar.

- Kadınlar tarafından inisiyatif alınarak başlatılan seks partnerin motivasyonunu tavan yaptırır. Eğer ona güveniyorsanız korkmayın ve ilk adımı siz atın. Kendinizi güzel bir seksin tadını çıkartırken bulacaksınız.

- Sizin vücudunuza taptığını bildiğiniz bir erkekler birliktelik yaşamak sizi tamamen bir tanrıça gibi hissettirir...

- Yabancı aksanlı bir erkekle yaşayacağınız seks size farklı ve egzotik gelebilir. Bunun sonucunda derin orgazm yaşayan bir çok kadın var.

- Sessiz seks tahmin ettiğinizden daha çok sizi ateşleyebilir. İnlemeler ve çıkaracağınız sesleri dizginlemek size ayrı bir motivasyon katacaktır, mutlaka deneyin..

- Birlikte kullanabileceğiniz bir seks oyuncağı edinin ve kullanın.

- Onu bir seferliğine sadece iç çamaşırı veya dantelli seksi bir elbiseyle karşılayın. Bunu sık yapmak aldığınız zevki köreltebilir bu yüzden kesinlikle sık yapmayın.

- Gece yarısı seksi! Bunu da insanlar sık yapmıyor fakat etkisi inanılmaz! Motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gece sabah karşı onu ufak dokunuşlarla uyandırıp sekse davet edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>