>

AŞK - CİNSELLİK

Nasıl daha seksi olunur?

Stilinizi değiştirmek ve daha seksi görünmek istiyorsanız önerilerimize kulak verin...
 
   
 
 
     
Onu cazibenizle büyülemek ve onun için vazgeçilmez olmak istiyorsunuz ama bir türlü başarılı olamıyorsunuz... Bir şeyler yolunda gitmiyorsa tarzınızı değiştirme vakti geldi.

Omuzlar
Dümdüz bir sırttan yükselen yuvarlak hatlı omuzlar zarif ve aynı zamanda sportif bir bütünlük oluşturmalı. Omuzlarınızın nasıl göründüğü çok önemlidir çünkü size bakan gözler omuzların seksi genişliğinden doğruca boynun cazibesine kayar.

Moda:
Bu doğal güzelliği hiçbir sütyen çirkinleştirmemeli. Straplez body'ler ve derin dekolteli bluzler en ideal olanlarıdır. Ayrıca kesinlikle takı takmamalısınız aksi takdirde omuzlarınızın güzelliğini vurgulamanız zorlaşır. Takılar ışık oyunlarıyla omuzların güzelliğini yok edebilir.

Formda kalmak için:
Kollarınızı arkanızda sırt hizasında birleştirip, yavaş yavaş yukarı doğru kaldırmaya çalışın. Bu sırada göğsünüzü yukarı doğru kaldırın ve başınızı da göğsünüze doğru eğin. Bu pozisyonda birkaç saniye durup ardından gevşeyin ve aynı hareketi birkaç kez tekrar edin.

KARIN BÖLGESİ
Mükemmel bir karın dümdüz ve sert olmalıdır. Böyle bir karın bölgesi erkekte dokunma isteği uyandırır ve tüm bakışlarını oraya çeker.


Moda:
Transparan karın bölgesini gizemli kılmak ve karşı cinste daha fazla merak uyandırmak için çok uygundur. Ya da biraz daha cesaretle; beli hafif açıkta bırakan ve göbek deliğini gözler önüne seren kısa tişörtler de seksi bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Ancak bu tarz bir giyim size uygun gelmiyorsa, uzun gömleklerinizden birini düğüm atarak bağlayabilir ve sadece göbek kısmınızı açıkta bırakabilirsiniz.

Formda kalmak için:
Karnınızı içeri çekin ve birbirine kenetlediğiniz ellerinizi karnınıza bastırın ve sonra nefesinizi bırakın. Bunu 15 kez tekrar edin.

GÖĞÜS DEKOLTESİ
Dikkat çekici bir göğüs dekoltesi yalnızca büyük göğüslere sahip olmakla sağlanmaz, tersine göğüslerin belirginleştirilmesinde dekolteyi derinleştirebilmek önemlidir. Bunun sınırı da tamamen sizin isteğinize kalmış. Ancak önemli olan dişiliği tümüyle ortaya koyabilmek ve bakışları o noktaya çekebilmektir.


Moda:
Küçük göğüsler için bustiyerler oldukça etkileyici bir görünüm sağlar. Ayrıca işlenmiş nakışlar veya süslerle de romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Formda kalmak için:
Kolları olabildiğince kuvvetli bir şekilde göğsünüzde birleştirerek, birbirine karşı iyice sıkın. Birkaç saniye böyle durun ve sonra gevşeyin. Bu hareketi 10 kez tekrar edin.

KALÇA
Her ne kadar kalçalar kadınların en problemli bölgelerinden biri olsa da dişiliğinizi doğru bir biçimde dışavurursanız rahatlıkla bu sorunu kamufle edebilirsiniz. Tıpkı Jenifer Lopez gibi...


Moda:
Yuvarlak ve sert kalçaları dar kıyafetlere sıkıştırmak daha seksi bir görünüm elde etmek için birebir. Streç kıyafetlere ve dar pantolonlara orantı oluşturulabildiği müddetçe buna izin var. Önemli bir nokta ise bu kıyafetlerle yüksek topuklu ayakkabılar giyilmesidir! Böylece bacaklar daha uzun görünür, kalçalar ise biraz daha toparlanır ve seksi bir görünümüm oluşturulur.

Formda kalmak için:
Sırt üstü yatın, bacaklarınızı kaldırın ve kalçarınızı bir yukarı bir aşağı doğru oynatın. Bu hareketi 15 kez tekrar edin.

BACAKLAR
Uzun bacakları her zaman bakışların odak noktası olmuştur. Ancak bacağın güzelliği sadece uzunluğuna bağlı değildir. Biçimli olması için düzgün ve orantılı da olmalıdır.


Moda:
Ya cesaret edip, modaya uyarak mini etek giyeceksiniz ya da bir erotik oyunda karar kılıp, uzun ama derin yırtmaçlı etekleri giyerek karşı cinsin merakını uyandıracaksınız.

Formda kalmak için:
Önce omuzları geri çekin, göğüs ve kalçalarınızı öne doğru çıkarın. Ardından bu pozisyonda ufak ve çapraz adımlarla yürüyün. Ancak yürümeye başlamadan önce bir iki kez aynada duruşunuzun doğruluğunu kontrol edin.

SIRT BÖLGESİ
En güzeli omuz hizasının yumuşak, omurganın ise ince görünmesidir.


Moda:
Eğer sırtınızı gözler önüne seren kıyafetler giyiyorsanız, göğüs dekoltesini mutlaka tümüyle kapalı tutmalısınız. Elbisede sırtın açık olması, aynı zamanda sütyen takmamakla da eşanlamlıdır. Bu nedenle sırt dekoltesini açıkta bırakan kıyafetler daha çok ufak ve biçimli göğüslere sahip kadınlar için idealdir.

Formda kalmak için:
Önce bir kedi kamburu çıkarın ve bu esnada çenenizi göğsünüze doğru çekin. Karnınızı içeri çekip sırtınızı iyice yuvarlak olana kadar kambur çıkarın. Birkaç saniye bu pozisyonda kalın. Ardından kafanızı yukarı doğru uzatıp, sırtınızı dikleştirin. Aynı şekilde birkaç saniye bu pozisyonda kalın.

BEL
Bel ne kadar ince ve zarif olursa, kalça ve göğüs de o oranda çekici görünür.


Moda:
Giydiğiniz kıyafette en önemli nokta özellikle belinizin belirgin olmasıdır. Bunun için en uygun giyim stili beli ortaya çıkaran kısa bir üst ile onunla bütünleşen önden pileli diz altı etekler olacaktır.

Formda kalmak için:
Sırt üstü uzanıp, kollarınızı yana doğru uzatın ve dizlerinizi karınıza doğru çekin. Vücudunuzun üst kısmını sabit tutmaya dikkat ederek bacaklarınızı yavaşça sağa ve sola doğru yatırıp kaldırın. Bu hareketi düzenli bir şekilde beş dakika boyunca yapın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>