>

MODA - STİL

Yeni Sezonun Gözdesi Gömlek ve Ceket Elbiseler

Haute couture moda ve mücevher tasarımcısı Birgül Göralcan, 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda sezonunun trendi olan gömlek ve ceket elbiselere kendi yorumunu katarak farklı bir imza atıyor.
 
   
 
 
     

Birgül Göralcan’ın şehirli ve çalışan kadın için hazırladığı gömlek ve ceket formlu elbiseler ister gündüz ister gece için kullanılabilecek farklı stilleriyle dikkat çekiyor. Birgül Göralcan’ın maskülen tarzı feminenlikle harmanlayarak tasarladığı, ipek ve ham keten gibi organik kumaşların kullanıldığı gömlek ve ceket elbise koleksiyonu; rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Şık duruşlarıyla göz dolduran gömlek ve ceket elbiseleri kombinlerken dikkatli olunması gerektiğini söyleyen Birgül Göralcan: “2019 ilkbahar ve yaz sezonunda gömlek ve ceket elbiseler yine oldukça revaçta. Bu tarz elbiseler, başlı başına kombininizin yıldız parçasıdır. Bu sebepten böyle bir elbise giymeye karar verdiğinizde ayakkabı, çanta, aksesuar gibi kalan parçaların seçimi önemlidir. Bu elbiseler bütün olarak görülse de doğru parçalar kullanılmadığında göz yorucu bir kombine dönüşebilir” dedi.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>