>

MODA - STİL

Constellation Quest Pink

Vertu, 21. Yüzyıl kadını için Constellation Quest Pink’i tasarladı...
 
   
 
 
     

Seçici bir yaşam tarzını tamamlamak ve zenginleştirmek üzere yaratılan, qwerty klavyeli Vertu Constellation Quest Pink kullanıcılarına estetik olduğu kadar fonksiyonelliği de bir arada sunuyor.

21. yüzyıl kadını için özel olarak tasarlanan Constellation Quest Pink’te safir kristal ekran ve renk uyumlu seramik yastık gibi yüksek performanslı malzemeler kullanılıyor.Seramik veya safir kristalden yapılan her bir tuş V şeklinde yontularak keyifli bir dokunma hissi veren klavyeyi oluşturuyor. Her bir Constellation Quest Pink telefonu tek bir teknisyen yapıp imzalıyor, bu da Vertu’nun kaliteye verdiği önemi bir kez daha kanıtlıyor.

Vertu’nun paslanmaz çelik ve pembe deri kaplı yeni tasarımında şıklık için kullanılan malzeme ve renkler ön plana çıkıyor. Kişiselleştirilen ana ekranında yanlızca kullanıcının belirleyeceği, e-posta uyarıları, takvime işlenmiş randevular ve tercih edilen haber akışı gibi en önemli ikonlar yer alıyor.

Ayrıca, telefonun özellikleri arasında Vertu’nun tasarım imzası olan, kullanıcının bulunduğu yere göre otomatik olarak kendisini ayarlayan analog saat de yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>