>

MODA - STİL

COTTON BAR Yaza Hazır!

Çarşı’nın özel markalarından Cotton Bar, yenilenen kadın ve erkek koleksiyonuyla yaza merhaba diyor.
 
   
 
 
     
Cotton Bar, günümüzün çalışan, modayı takip eden, çağdaş ve dinamik insanının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Koleksiyonlarda sadelik ve rahatlığın ön planda tutulduğu, iş ve hafta sonu yaşamına yönelik, kaliteli ve uygun fiyatlı kıyafetler sunuluyor. Kadın grubunda, "City", "Harmony" ,"Voyage", "Haftasonu" ve "Gece", erkek gurubunda ise "Business Chic" ve "Easy Living" temalarında zengin ürün çeşitleri sunuluyor.

Cotton Bar Kadın

Siyah-beyaz-gri, toprak-ten rengi- oranj ve acı kahve-pembe olmak üzere 3 renk grubundan oluşan koleksiyonda; günlük ofis yaşamı için feminen, bele oturan ceketler, düşük belli pantolonların yanında daha klasik ürün seçenekleri de bulunuyor. Ceketler ,kontrast astar ve dikiş detaylarıyla hareket kazanıyor. Vücuda oturan iş gömleklerinin yanı sıra likralı trikolar ve minik taşlarla süslenen likralı örmeler şık seçenekler oluşturuyor. Hafta sonu grubunda serin yaz akşamları için trikolar, koton likra pantolonlar ve kapriler bulunuyor. Akşam grubunda kokteyller için abiye takımlar ve sade elbiselerin yanı sıra şifon elbiseler ve bluzlar da yaz düğünleri için ideal seçenek oluşturuyor.

Cotton Bar Erkek

Kaliteden vazgeçmeyen modern işadamına yönelik ürünlerin sunulduğu koleksiyonda, ince yün ve yün likralı üç düğmeli takım elbiseler, ceketlerde esprili astar ve dikiş detayları göze çarpıyor. Armalı blazer ceketler, yüksek yakalı modern gömlekler, diyagonal ve düz kravatlarla takımlanıyor. Pamuk pantolonlar ve yumuşak yakalı spor gömlekler, merserize spor trikolarla hafta sonu için ideal seçenek oluşturuyor. Koleksiyonda ayıca, davetler için seçenekler sunan abiye grubu ve çamaşır, çorap ve pijama seçeneklerinin bulunduğu bir iç çamaşırı grubu yer alıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>