>

MODA - STİL

Dantel aşkı anlatıyor

She by Berk’in yeni koleksiyonun esin kaynağı ise “Desperate Housewives” dizisinin güzel oyuncusu Teri Hatcher. Gösterişli modellerin baş döndürdüğü seri, iddialı giyinmekten hoşlananlara...
 
   
 
 
     
İçgiyim dünyasına seksi, rahat ve neşeli ürünlerle girerek beğeni toplayan She by Berk, bu yıl yeni koleksiyonuyla kadınsı bir çizgiye bürünüyor. Dantelin aşka dönüştüğü modeller, gece kıyafetleri ile yarışacak kadar iddialı. Pullarla süslü camisoller ve dantelin gizemli çekiciliğini sunan kombinezonlar, koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında. Baştan çıkaran jartiyerlerle tamamlanan şık modeller, kırmızı, bordo ve siyah gibi klasik renklerin sıradışı yorumlarıyla sunuluyor.


Monica Night Wear 49 YTL, Monica String 16 YTL


Berk’in Tasarım Direktörü Dora Berk, bu yeni koleksiyon hakkında bilgi verirken, estetik ve rahatlık arayan şehirli kadınlara hitap ettiklerini belirtiyor. “Şıklık ve kaliteyi bir arada bulmak isteyenlere, yenilikçi ve oldukça dişi bir koleksiyon hazırladık. Mona, Monica, Sue gibi isimler taşıyan takımlar bu feminenliği vurguluyor”.


Mona Night Wear 39 YTL


Koleksiyonun tasarım aşaması hakkında bilgi veren Dora Berk, hayranı olduğu “Desperate Housewives” dizisinden esinlendiğini belirterek şöyle konuşuyor: Kendine özel birer stile sahip olan oyuncular, her bölümde çok şıklar. Canlandırdıkları karakterlerin en büyük hayal kırıklığı ise aşk. Bu yüzden tasarımlarda, aşka en yakışan, gizem ve tutkuyu çağrıştıran danteli kullandık. Özellikle eski bir modeli canlandıran Teri Hatcher esin kaynağımız. Başta 20-45 yaş arası hanımlar olmak üzere She by Berk’in yeni koleksiyonunu giyen herkes, kendini onun kadar şık, cesur ve seksi hissedecek. İç dünyasında bir top modelin süksesini taşıyabilmek için bu ürünler harika birer armağan.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>