>

MODA - STİL

Deniz Akkaya’nın Dishy Dergisi, Ağustos ayına özel sadece 4 YTL

Deniz Akkaya’nın yayın direktörlüğünü yaptığı Dishy dergisi, daha büyük kitlelere ulaşmak için özel bir promosyon çalışması yaptı ve fiyatını 6 YTL’den, 4 YTL’ye düşürdü. İşte Deniz Akkaya'nın açıklaması...
 
   
 
 
     
Deniz Akkaya’nın Dishy Dergisi, Ağustos ayına özel sadece 4 YTL

Deniz Akkaya’nın yayın direktörlüğünü yaptığı Dishy dergisi, daha büyük kitlelere ulaşmak için özel bir promosyon çalışması yaptı ve fiyatını 6 YTL’den, 4 YTL’ye düşürdü.


Deniz Akkaya bu konuda şöyle bir açıklamada bulundu: “Dishy, daha çok kişiye ulaşsın diye böyle bir karar aldık. Ayrıca kadın dergileri arasında büyük rekabet var ve her dergi daha çok tiraj almak için ellerindeki silahı kullanıyor; bedava kremler, parfümler ve pareolar dağıtıyorlar. Ama bu tip promosyonlar satışları çok da arttırmıyor. Sonuçta dağıtılan ürünler, okuyucuyu heyecanlandıracak, bayilere koşmalarına sebep olacak ürünler değil. Bu bana okuyucuyu kandırmak gibi geliyor. Biz de 6 YTL’ye bir dergi ve yanında çok işlevsel olmayan bir hediye vereceğimize, fiyatımızı, bu aya özel 4 YTL’ye indirmeye karar verdik. Piyasadaki haftalık haber dergileri de fiyatlarını 4 YTL’den 1 YTL’ye çekince satışları 5000’lerden, 50.000’lere çıktı. Şimdiye kadar hiçbir bedava hediye bu kadar tiraj getirmedi. Açıkçası, biz de bundan cesaret aldık.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>