>

MODA - STİL

DESA’dan Tuba Ergin İmzasıyla Cool Bir Koleksiyon

Tuba Ergin for Desa...
 
   
 
 
     

Deri giyim ve aksesuar modasının vazgeçilmez markası DESA, 2014 İlkbahar-Yaz sezonunda tasarımcı Tuba Ergin ile işbirliği çerçevesinde muhteşem bir kapsül koleksiyona imza attı. Tuba Ergin for Desa Koleksiyonu modern, elegan ve cool tasarımlar ile Desa kadınının da stilize tarzını yansıtıyor.

Desa, 1970'li yıllardan beri sürdürdüğü estetik ve kaliteli koleksiyonlardan oluşan marka imajına, genç, yenilikçi, cesur ve dinamik bir tat katmayı hedefleyerek tasarımcı Tuğba Ergin ile işbirliğine imza attı.Farklı olmayı seven, şehirli, modern, lüksü yaşamayı seven kadınlar için tasarlanan ve 15 parçadan oluşan Tuba Ergin for Desa kapsül koleksiyonu, deri ve deri kombinli ürünlerle stil sahibi kadınların tarzına özgür bir yorum katıyor. Doğada bulunan ham ve işlenmemiş materyallerin güzelliğinin vurgulandığı koleksiyonda, ham bakır, taş ve toprağın katmerleri ile ahşap dokular koleksiyonun görünüme yön veriyor.

Genel olarak doğal bir renk paletinin hakim olduğu koleksiyonda haki, bej, toprak, kirli sari tonlarının yani sıra ekru, gri, siyah tonları göze çarpıyor. Kontrast parlak ham bakir ve koyu nikel metal alaşımların mükemmel bir uyum içerisinde harmanlandığı Tuba Ergin for Desa koleksiyonunda, ipek gömleklerden keten trençkotlara ve incecik trikolara kadar her üründe deri detaylar göze çarpıyor.Tuba Ergin for Desa koleksiyonu, Akasya, Göztepe, Abdi İpekçi, İstinyepark, Agora Desa Collection mağazaları ile İngiltere’de Covent Garden ve Hampstead Desa mağazalarında satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>