>

MODA - STİL

Diane Von FURSTENBERG 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Hikayesiyle Harvey Nichols ve Brandroom’da!
 
   
 
 
     

Kadının tutkularını, duygularını, güçlü karakteri ve sevecenliğini tasarımlarıyla harmanlayan Diane Von FURSTENBERG markası yeni koleksiyonuyla Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarında görücüye çıkıyor.

Sloganlarıyla bütünleşen tasarımlarının esintisiyle de moda dünyasına hayat veren Diane Von FURSTENBERG markasının 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyon, Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarında satışa sunuluyor. Marka, vizyonu ve misyonu olarak nitelendirdiği her yaştaki kadının iç dünyasını her yönüyle keşfetmek felsefesiyle ortaya çıkardığı koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor.

Diane Von FURSTENBERG ve markanın çok yönlü kreatif direktörü Yvan Mispelaere’in “The light appears and everything changes-Işığın ortaya çıkmasıyla herşey değişiyor ” sloganından ilham alarak yarattığı 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu moda çevreleri tarafından yeni sezonda da dikkat çekiyor. Marka, yeni koleksiyonuyla kadının hayattaki duruşunu derin duygularını farklı konseptlerle bütünleştirirken kumaşları ve orijinal tarzlardaki çizgileriyle de kadını kendi stilini oluşturmasına yardım ediyor. Çiçek ve dantel dokulu, teni saran formlar ile özel yıkama, hacimli kotonu harmanlayan koleksiyonuyla marka, yeniliklere açık olma özelliğiyle bu sezona heyecanlı bir başlangıç sunuyor.

Marka özgürlüğüne düşkün olan kadınlara ithaf ettiği yeni koleksiyonunda kullandığı silüeti, ışığın etrafa yaydığı berrak renklerle turkuvazın enerjisi, mercanın ateşi ve mint renginin parlak yansımasını esşiz tasarımlarına aktarıyor. Kurallara ve sınırlara bağlı kalmayan kadını ise koleksiyonunda, özgün hatlarıyla maskülen detaylı dizaynlar vurgulyor. Asi ruhlu olarak tanımladığı kadının baştan çıkarıcı karakterini ön plana çıkarıyor. Kadının her adım atışında, her dokunuşunda yüzünde beliren sıcacık romantik silüetiyle ışığın parlak tınısının sarmalandığı Diane Von Furstenberg 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun her bir parçası kadınların özgünlüğüne, hayallerine ve duruşuna itaaf ediliyor.

Diane Von FURSTENBERG markası 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’yla Brandroom Nisantasi mono brand mağazasının yanı sıra Brandroom Suadiye , Brandroom Adana ve Harvey Nichols mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>