>

MODA - STİL

Diesel’in Melez Denimi ‘Jogg Jeans’ ile Hareket Serbest

Sıradışı olmayı seven özgür ruhların markası Diesel, penye kumaş ile denim kumaşının harmanlandığı jogg jeans ile sınırsız hareket özgürlüğü sunuyor.
 
   
 
 
     

Modada yeni bir akım oluşturmak için geleneksel zanaat sınırlarını kıran Diesel, usta teknikler ile modern tasarımı birleştirerek koleksiyonlarını sanat eseri haline getiriyor. Denim Atölyesi, hayattan ilham alarak Diesel'in benzersiz denimlerini oluşturmaya devam ediyor.

Her sezon yarattığı cesur yenilikçi koleksiyonlarıyla bilinen Diesel, ‘jogg jeans’ serisi ile sınırsız hareket özgürlüğü sunuyor. Jogg jeans; penye kumaş ile denim kumaşının harmanlandığı melez bir denim olma özelliği taşıyor. Diesel’in dayanıklılığının hareketle birleşiminden ortaya çıkan jogg jeans, sıradan denimlerin aksine hareket kabiliyetini kısıtlamıyor. Özellikle rahatına düşkün ve hareketli günler geçirenler için ideal bir ürün.

2015 İlkbahar/Yaz sezonu Denim koleksiyonu tüm Diesel mağazalarında yerlerini aldı. Diesel mağazaları İstanbul Akmerkez, Nişantaşı, İstinye Park, Erenköy, Taksim, Akasya, Carousel ve Beyoğlu’ndaki Diesel mağazalarının yanı sıra İzmir Alsancak, Forum Bornova, Ankara Next Level, Bodrum, Kuşadası ve Antalya Migros’ta bulunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>