>

MODA - STİL

Diet Coach Paris’ten yaz kampanyası

Fransız stilinde zayıflama programları sunan diyet ve zayıflama merkezi Diet Coach Paris, yaz aylarında müşterilerine çok özel bir kampanyayla hizmet verecek.
 
   
 
 
     

Uzman bir diyetisyen tarafından hazırlanan özel beslenme programı, Fransız NLP uzmanı Madam Koro ve ekibi tarafından verilen 8 coaching seansı ve 8 makine seansını kapsayan dört haftalık yaz programının kampanya fiyatı ise 990 YTL olacak.

Klasik diyet merkezlerinden farklı olarak kilo alma nedenlerini ortaya çıkaran, iradeyi güçlendiren ve başarıya giden yolu açan özel bir NLP eğitmeni ve uzman bir diyetisyen birlikte çalışarak tam bir rahatlık içinde kilo vermeyi kolaylaştıran kişiye özel beslenme programı veriyor.

Davranış terapileri ile kişinin sağlıklı bir yaşam biçimine geçmesine rehberlik etmeyi amaçlayan merkezde, stimülasyon yöntemi ile kas kitleleri korunarak vücuttaki yağ dokusu inceltiliyor. Diet Coach Paris, yalnızca çabuk ve rahatlıkla zayıflamayı değil, sürekli olarak ince kalmayı sağlıyor.

Tüm Avrupa’da başarıyla uygulanan yöntem, NLP Uzmanı Marie-Rose Koro'nun şubat ayında Osmanbey’de açtığı Diet Coach Paris Diyet Ve Zayıflama Merkezi ile Türkiye’de de uygulanmaya başladı. Diet Coach Paris ekibi, müşterilerine Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak da hizmet veriyor.


www.dietcoachparis.com
0212 231 66 31


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>