>

DİĞER HABERLER

EFES LIGHT ile LIGHT’n UP @ ANJELIQUE-BUZ vol. IV

Efes Light "Light'n Up @ Anjelique-Buz" partilerinin dördüncüsü 6 Temmuz 2003 Pazar günü gerçekleşecek.
 
   
 
 
     
Efes Light, sosyal yaşamı Pazar gününe de taşıyarak, yeni haftaya tazelenmiş ve canlı başlamak isteyenleri İstanbul’un gözde yazlık mekanlarından Anjelique- Buz’da buluşturduğu, eğlence, deniz ve Efes Light keyfinin birarada yaşanacağı Efes Light"Light'n Up @Anjelique-Buz" partilerinin dördüncüsü 6 Temmuz 2003 Pazar günü gerçekleşecek.

Pazar günlerini keyifli bir ortamda, güne özel canlı müzik performansı ve buz gibi Efes Light lezzeti ile geçirmek isteyen İstanbul’lular, keyif dolu bir Pazar akşamüstü alternatifi sunan Efes Light "Light'n Up @Anjelique-Buz" partilerinin dördüncüsünde FG’nin DJ’lerinden Can Tanca müzikleri ile unutulmaz bir Pazar yaşayacak.

Efes Light "Light'n Up @Anjelique-Buz” partisinde, ünlü DJ Can Tanca’nın Down Tempo, Chili Out ve New Jazz tarzında ki müzikleri ile Efes Light severlere unutulmaz bir Pazar daha yaşayacaklar.

İlki 15 Haziran Pazar günü gerçekleşen ve dördüncü partisi 6 Temmuz Pazar günü, 17.00-22.00 saatleri arasında gerçekleşecek Efes Light "Light'n Up @Anjelique-Buz” partileri
13 Temmuz 2003 Pazar DJ Mario Aviles, 20 Temmuz 2003 Pazar DJ Rainer Trüby, 27 Temmuz 2003 Pazar DJ Naki ve 3 Ağustos 2003 Pazar DJ Kiwi’yi Efes Light severler ile buluşturacak.

İçim rahatlığı veren yeni tadı ve şık ambalajı ile tercih edilen Efes Light, “Light'n Up @Anjelique-Buz” parti ve cafelerde sürdüreceği aktivitelerine yaz boyunca devam edecek.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>