>

MODA - STİL

Dikişsiz Korse

Morera dikişsiz korse ile kadınlar günlük yaşamda kendisini
hem ince, hem rahat, hem formda hissedecek...
 
   
 
 
     

Tekstilde dünyanın geldiği son nokta olan “dikişsiz teknolojisi” ile “günlük kullanıma yönelik” olarak üretilen Morera dikişsiz korsede, bölgesel örgü teknikleri kullanıldı. Dikişliye oranla bölgesel farklı örgü teknikleri kullanıldığı ve yan dikişleri olmadığı için bu korse bedene kolayca uyum sağlıyor, günlük yaşamın koşturmacısı arasında hareketleri kısıtlamıyor ve kullanıcısına rahatlık hissi verdiği gibi formda görünmesini sağlıyor. Sıradan bir korse gibi dursa da, kalçaya özel örgü tekniği kullanıldığı için kalçayı toparlıyor ve daha kalkık gösteriyor.Her ihtiyaca uygun model var
Belli bölge veya bölgeleri toparladığı için, göğüs, bel ve kalça gibi her ihtiyaca uygun korse bulmak mümkün olabiliyor. Korse, karın bölgesine uygulanan örgü ve dikişsiz özelliği sayesinde kullanıcısına herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Üstelik karın bölgesini toparlayarak çok daha ince görünmesini sağlıyor. Ayrıca bu korse, sadece özel günlerde değil, her gün kullanılabiliyor.

“Bir bedene kadar” incelebilirsiniz...
Morera dikişsiz korse, hareket esnekliğinin yanı sıra kullanıcısına yarım beden ile bir bedene kadar ince görünme şansı veriyor. Beyaz, siyah ve ten rengi olmak üzere üç ayrı seçeneği ile kadınların beğenisine sunulan korse, içten destekli yapısıyla göğüsleri toparlıyor, alttan destekli özelliğiyle de kalçaları kaldırıyor.

Modeller ve özellikleri
Yüksek bel/uzun paça korse, uzun paça korse, yüksek bel slip korse ve body korse ile her zevke ve ihtiyaca cevap veren modelleri ile Morera dikişsiz korse koleksiyonunda bulunan modeller ve özellikleri ise şöyle:

Yüksek Bel/Uzun Paça Korse: Karın, bel, basen ve kalçayı toparlar. Basen bölgesinden karına kadar olan bölgeyi “bir” bedene kadar küçültür.

Uzun Paça Korse: Basenleri şekillendirir, kalçayı toparlar ve kaldırır, içten destekli yapısıyla beli inceltir.Yüksek Bel Slip: Alttan destekli kalça kaldırma özelliğinin yanı sıra karnı toplar, baseni şekillendirir ve beli inceltir. Karnında bölgesel problemi olan kadınlar için idealdir.Body Korse: Göğüslerden kalçaya kadar tüm bedeninizin incecik görünmesini sağlar, alttan destekli kalça kaldırma özelliğinin yanı sıra kullanıcısının rahatsızlık veren bölgeleri toparlar.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>