>

MODA - STİL

Dilek Hanif İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu

Yaz düğünlerine masalsı ve gösterişli parçalar...
 
   
 
 
     

Zamansız tasarımlara imzasını atan Dilek Hanif, Hazır Giyim 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’yla romantik yaz düğünleri için
sofistike stiller yaratmaya devam ediyor. 1920’lerin moda akımı ve modern kavramlarından esinerek yaratılan koleksiyon, düğünler için zarif seçimler sunuyor.

Tasarım, kumaş ve usta el işçiliğinin birleşiminden doğan feminen ve romantik Dilek Hanif Hazır Giyim İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, sofistike silüetleri, modern ve yalın bir çizgiyle buluşturuyor. Yere kadar uzanan şifon ve krep elbiseler, püskül detayları, işlemeler, v yaka, off shoulder, volanlar veya tek omuz gibi farklı yorumlamalarla karşımıza çıkan yaka oyunlarıyla hareketlenen elbiseler uzun, midi veya mini seçenekler sunuyor.Vücudu saran elbiselere, tulumların eşlik ettiği koleksiyonda, kır düğünlerinden, destination düğünlere kadar pek çok farklı konsept için zengin bir koleksiyon sunuluyor.

Eşsiz tasarımları ile Dilek Hanif’in 2017 İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu, feminen ve gösterişli detaylarıyla yaz düğünlerinde zarafetle şıklığı birleştirerek mükemmel stili yaratıyor.

Dilek Hanif’in özel tasarımlarına, Haziran ve Temmuz aylarında açık olacak Kanyon Pop Up Mağazası’ndan ve Dilek Hanif Online adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>