>

KÜLTÜR-SANAT

Zeytinli`de Rock, Deniz ve Tatille Birleşiyor!

Türk rock müziğinin en önemli isimleri 4 gün boyunca Zeytinli Rock Festivali`nde müzikseverle buluşuyor.
 
   
 
 
     

110* BULUTSUZLUK ÖZLEMİ* DEJA-VU* DEMİR DEMİRKAN* DİREC-T* DORİAN* DÖRT X DÖRT* EMRE AYDIN* GECE* GİZLİ ÖZNE* GÖKÇE* HALUK LEVENT* HELLDORADO* ISTANBUL ARABESQUE PROJECT* KOLPA* KREŞ* MFÖ* MAKİNE* MİRKELAM-KARGO* MODEL* MURAT NET* PİCKPOCKET* PİN-UP * RASHİT* UMUT KAYA sahne alması kesinleşen sanatçılar. Bu isimlere yenileri eklenmeye devam edecek. Konser biletleri 1 Mayıs tarihinden itibaren www.biletix.com'da satışa sunulacak.Türkiye’nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Zeytinli Rock Fest bu sene 5-6-7-8 Ağustos 2010’da sımsıcak Balıkesir havasında sizlerle olacak. Deniz , güneş ve plajı Rock müzikle birleştiren Zeytinli Rock Fest'te Türkiye 'nin önemli rock grupları ve sanatçıları gece yarısına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek.

Bu festivalde 4 günlük kombine + kamp konaklama imkanı bulacak olan katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını festival alanı içerisindeki catering standlarından uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Festival kapılarını kampçılara 4 Ağustos Çarşamba saat 12:00'de açacak. Katılımcılar kamp bölgesindeki tuvalet kabinleri ve duşları kullanabilecek, ayrıca festival alanındaki çarşıda her türlü ihtiyaç maddesi satışa sunulacak. İhtiyacı olabilecek katılımcılar için festival alanında çadır ve kamp malzemeleri satın alınabilecek bir stand da yer alacak.

Detayları festivalin sitesinden takip edebilirsiniz:

www.zeytinlirock.net

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>