>

KÜLTÜR-SANAT

Duygusal Tuzaklar

Bertuğ Cemil Konserlerine 9 Haziran Cumartesi Studio Live Sahnesinde Start Veriyor.
 
   
 
 
     
En dikkat çeken yanı canlı performansı olan Bertuğ Cemil ilk konserini 9 Haziran Cumartesi Studio Live sahnesinde gerçekleştiriyor.

On beş yıllık profesyonel müzik kariyerine, 2006’nın Ekim ayında TMC etiketiyle piyasaya sürülen “Duygusal Tuzaklar” adlı ilk albümüyle yeni bir sayfa açan Bertuğ Cemil, ”Ben Hiç Sevemem”, ”Kaygı” ve “Yağmur” videolarıyla beğeni kazandı. En dikkat çeken yanı canlı performansı olan sanatçı, binlerce kez deneyimlediği sahne heyecanını da yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor.


Şarkıları Radyo ve Tv’ler tarafından çokça rağbet gören Bertuğ, bu ilgiyi konser alanlarına da taşımaktan oldukça memnun. Konserlerine 9 Haziranda Studiolive’da start verecek olan sanatçı, başta bir güney turnesi olmak üzere tüm yazı yollarda geçirecek. Ağustos ayındaysa Barışarock Festivalinde yüz binlerin karşısında olacak. İlk albümündeki şarkılarına yeni klipler çekmeyi de hedefleyen Bertuğ, yakaladığı ivmeyi 2007’de de hızlanarak devam ettirme ve yeni projelerle sevenleriyle buluşma azmindedir...

Bertuğ Cemil’in ilk konserini kaçırmak istemiyorsanız 9 Haziran Cumartesi günü Studio Live’da yerinizi alın!

Tarih: 09 Haziran Cumartesi
Kapı Açılış: 22:00
Bilet Fiyatları: 15 YTL
Biletler Biletix’te

Studio Live
Sakızağacı Cad. No: 33/4
0 212 244 00 30
Beyoğlu/İstanbul

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>