>

GÜZELLİK

Plaza Kadının Güzellik Sırları

İşte bunun için çalışan kadınlara süper önerilerimiz var…
 
   
 
 
     

Plaza hayatı diye bir şey var artık… Bu tip ortamlarda çalışan kadınların güzellikleri de her zaman kalıcı olmalı… İşte bunun için çalışan kadınlara süper önerilerimiz var…

Çalışan kesimin birçoğu plazalarda ve dört tarafı kapalı yüksek yüksek binalarda bulunuyor tüm gün. Bu yoğun temponun bizlere kazandırdığı tek iyi bir yön var o da pratik olmak!

Hele de güzelliğine önem veren kadınlar için zamanın değeri çok büyük.

Pratik makyaj, doğru giyinme, güzel ve çekici görünmek...

İŞTE HIZLA AKIP GİDEN ZAMANA AYAK UYDURMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER…

• Cildinizdeki kızarık ve sivilceleri bir çırpıda kapatmak için Stick fondötenler kullanılabilecek en pratik makyaj malzemeleridir. Ten renginize tıpatıp uyan bir stick fondöten sürerseniz, aceleyle hata yapsanız bile fark edilmez.

• Vaktiniz ne kadar kısıtlı olursa olsun kirpik kıvırıcı kullanmayı ihmal etmeyin. Saniyeler içinde gözleriniz daha büyük, kirpikleriniz daha uzun görünecektir.

• Far veya eye-liner kullanmıyorsanız, kirpiklerinize uç kat siyah ya da koyu kahverengi rimel sürmek yüzünüze anında canlılık katacaktır.

• Renkli dudak nemlendiricisi veya parlatıcı ile saniyeler içinde hazırsınız. Ayrıca hiç makyaj yapmasanız bile koyu renk ruj sürerek durumu kurtarabilirsiniz unutmayın.

• Haftada iki kez kuaförde fön çektirmek; çalışan kadın için tam bir kurtarıcıdır. Saçlarınızın kirlenme süresine bağlı olarak, en az iki gün boyunca "Saçım bugün nasıl görünüyor?" stresi yasamadan evden fırlayabilirsiniz.

• Sabah kalktığınızda tırnak diplerinizin manikürlü gibi görünmesi için yatmadan önce ellerinize ve tırnak diplerinize yoğun nem yere bir krem sürün.

• Saçlarınız uzunsa, iki yandan örerek uyuyun. Hem birbirlerine dolaşmazlar, hem de son derece düzgün dalgalarınız olur. Parlaklık veren bir serumla son noktayı koyun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>