>

MODA - STİL

DKNY Jeans’te dans eden vitrin!

Giysi ve aksesuarlarıyla dünya gençliğinin yaşam tarzını belirleyen DKNY Jeans, enerjisini ilginç bir etkinlikle vitrinine yansıtacak.
 
   
 
 
     
10 Mayıs 2008 Cumartesi günü City’s Nişantaşı’ndaki DKNY Jeans mağazasının vitrininde genç dansçılar, 8 saat boyunca dans edecek!

Hareketli yaşam tarzıyla sportif şıklığı birleştiren farklı seçenekler sunan genç ve dinamik marka DKNY Jeans, enerjisini zirveye çıkaracak bir ilke imza atıyor. DKNY Jeans’in City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasının vitrini, 10 Mayıs Cumartesi günü 14:00 – 22:00 saatleri arasında 8 saat boyunca genç dansçıları ağırlıyor.

Gençlere ve kendini genç hisseden tüm DKNY Jeans tutkunlarına açık olan etkinlik boyunca “Benimle Dans Eder misin?” yarışmasının dansçılarının da aralarında yer alacağı 10 profesyonel dansçı, DKNY Jeans vitrininde 7’den 70’e her yaştan dans tutkunlarıyla birlikte dans edecek.


DKNY Jeans sürprizleri sizleri bekliyor!

Üstelik DKNY Jeans, dans davetine kulak vererek 10 Mayıs Cumartesi günü City’s Nişantaşı mağazasına gelen tüm konukları hediye çekleri, dansçılar ile özel fotoğraf çekimleri ve çeşitli sürprizlerle sevindirecek!

İlkbahar/Yaz koleksiyonunda 80’lerin nostaljik esintisini 21. yüzyıl çizgileriyle bütünleştiren DKNY Jeans, farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Günlük yaşamda anı yansıtan gösterişli ve seksi bir hava yaratıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>