>

MODA - STİL

Ebru Şallı Loves Koton Sport

Yaz aylarına fit ve sağlıklı bir şekilde girmek isterken şıklığından ödün vermeyenlerin sabırsızlıkla beklediği İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu 10. sezonuyla mağazalarda yerini alıyor.
 
   
 
 
     

Enerji yükselten renkler ve motivasyon artıran stillerden oluşan koleksiyon, her zevke hitap eden üç farklı tema ile sezon trendlerini yansıtan tasarımları bir araya getiriyor.

Yarattığı dikkat çekici stillerle spor yapmayı bir yaşam biçimi olarak benimseten Ebru Şallı ile 10’uncu kez yeni bir koleksiyona imza atan Koton, İlkbahar Yaz 2020 sezonunda da Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’yla spor modası ve günlük spor stile yön veriyor. Üç farklı temadan oluşan tasarımlar, renk, desen ve formlarıyla spor yaparken de şık ve trendy görünmeyi kolaylaştırıyor.

Neon renklerle dinamizm: Light In The Darkness

Koleksiyondaki Light in the Darkness temasında gri ve mint tonlarının birlikteliği, neon detaylarla dinamizm kazanıyor. Sezonun enerjisini yansıtan file garniler, parlak baskılar ve dağılmış çiçek desenlerini bir araya getiren tasarımlar, enerjik ve soft bir görünüm kazanıyor. Esneklik ve rahatlığın kumaş detaylarıyla ön plana çıktığı tema, feminenliği de vurguluyor.

Modern vintage etkisi: Glow Girl

Vintage trendinin günümüze uyarlanarak, parlak rose renk ile modern bir görünüm yaratılan Glow Girl temasında, rahat kesimli silüetler soft tonlarla birleşiyor. Işıltılı kumaşlar, parlak yüzeyli baskılar ve tül detayları temada öne çıkarken, yıldız baskıların takımlarda kullanılması dikkat çekiyor.

Sezona Lila damgası Future Fantasy temasında

İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda, modanın her alanında gördüğümüz lila ve magenta tonları Future Fantasy temasındaki birbirinden farklı tasarımlarda dikkat çekiyor. Temada, tracking pant gibi trend parçalarla crop top’ların kombini, sezonun transparan modasını yansıtan tül cepler ve silver tonlardaki baskılar, 90’ların nostaljik şıklığını günümüze uyarlıyor.

Spor modası ve günlük spor giyim trendlerini yansıtan Ebru Şallı Loves Koton Sport İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’na, seçili Koton mağazalarından, Koton.com ve Koton uygulamasından ulaşabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>