>

MODA - STİL

Ece Sükan Mybestfriends 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

14 Mayıs Salı günü Çırağan Saray’ın da gerçekleşecek mybestfriends alışveriş etkinliği için Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi.
 
   
 
 
     

Bu özel etkinlikte Mika-Der derneğine sağlanan kaynak ile geleceğimiz çocuklarımıza umut olmayı hedefliyoruz.

Moda dünyasının en ikonik ismi, güzel, başarılı oyuncu ve model Ece Sükan‘‘ Koleksiyonun hem fonksiyonel hem de avangard çizgilerden oluşması ve bu anlayışın çağdaş ve modern tasarımlarda hayat bulması beni etkileyen elementlerdi. Kullanılan renk paleti, ve maskülen- feminen siluetler de koleksiyonu günden geceye taşıyan ve öne çıkartan özelliklerden bazıları... Ayrıca 14 Mayıs Salı Çırağan Saray’ında gerçekleşecek alışveriş etkinliğinin sosyal sorumluluk katmanı olan Mika-der derneği ile de birleşiyor olması benim için çok güzel.. Keyifli bir çekim oldu’’ dedi.

mybestfriends tasarımcısı Ayşegül Afacan Köksal ‘‘Ece Sükan stiline hayran olduğum, inanılmaz cool bulduğum, zamansız stiliyle öncü, hem feminen hem maskülen olabilen dünyada yer edinmiş, stil sahibi bir kadın... Bu çekim benim için unutulmaz bir deneyimdi, çünkü Ece Sükan’ın stile olan bakış açısında mybestfriends’i anlatan bir tavır ve oldukça oturmuş bir tarz var. Kendisi ikonlarımdan birisi...’’dedi.

Mybestfriends 2019 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU "İSTİLA"


mybestfriends 2019 İlkbahar - Yaz koleksiyonu "İSTİLA", kuzeyli kadının gücünden, savaşçı ruhundan ve hayallerinden ilhamla tasarlandı.

Zamansızlığın sınırlarını zorlayan mybestfriends bu sezon stil sahibi kadınların gardırobuna kuzeyli kadının istilasıyla güç katıyor. Sıcak yaz akşamlarını serinletecek uçuş uçuş elbiseler, dans ederken kadının en göz alıcı bölümlerini vurgulayan tasarımlar ve buna eşlik eden palmiye desenleriyle tropikal iklime duyulan özlemi ortaya çıkarıyor.

Kuzey Kadını: Uzun kış ile mücadele etmeyi başaran, soğuğa rağmen ayakta kalan ama yaşamak için güneye yayılmak zorunda olan istilacı kuzey kadınlarının arzuları, güçleri ve hayalleri yeni tasarımlarla vücut buluyor.

Palmiye ve Tohum: Cennetin ağaçları olarak tasvir edilen palmiye desenleri bu koleksiyonla hayat buluyor. Bilinmeyeni keşfetme arzusu, yenilik için yayılma isteği ve tropikal iklimlere duyulan özlem stil sahibi kadını güney yolculuğuna hazırlıyor. Tasarımlarda palmiyeler eşsiz mybestfriends desenlerine ilham olurken yayılmayı temsil ettiği için çiçek açmış tohumlar da baskı tekniğiyle can buluyor.

Egzotizm: Güçlü, asil ve gösterişli mybestfriends kadını keşfedilmemiş ve stiline ilham verecek egzotik detaylarla zamansız zarafetini sergiliyor. Tropikal iklimlerin en sıcak ve vurucu renk tonları egzotizm vurgusu yapıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>