>

MODA - STİL

Ellese'den İtalyan zarafeti...

Ellesse Sonbahar – Kış sezonunda, şıklık ve sadeliği yaşam tarzı olarak benimseyen, bayanlar için çok özel koleksiyonlar hazırladı.
 
   
 
 
     
Bayanlar, İtalyan zarafetini simgeleyen ELLESSE ile bu sezona damgasını vuracak...

Ellesse Sonbahar – Kış sezonunda, şıklık ve sadeliği yaşam tarzı olarak benimseyen, aktiviteyi yaşamın vazgeçilmez bir parçası olarak gören kısaca modada İtalyan tarzını benimseyen bayanlar için yine çok özel koleksiyonlar hazırladı.

2004-2005 Sonbahar – Kış Koleksiyonu`nda, “Heritage”, “Tennis”, “Sport” ve “Mountain” isimli dört farklı tema üzerine yoğunlaşan Ellesse’nin İtalyan şıklığını taşıyan bu koleksiyonları, tüm dünya vitrinleriyle aynı zamanda, Türkiye`deki satış noktalarında yerini alıyor.Tenis ve kayak tutkunlarının vazgeçilmez markası olan Ellesse`nin yeni Koleksiyonu`nda beyaz, krem, kahve, kırmızı ve mavi tonlarının yanı sıra füme, antrasit ve siyahlar hakim.

Performansa yönelik tenis ve fitness için özel olarak, çeşitli renklerde ve teknik kumaşlar kullanılarak tasarlanan hatlar tüm spor tutkunu bayanların, hem spor sırasında hem de sonrasında rahatlıkla kullanabilecekleri ve kombinleyebilecekleri ürünlerden oluşuyor. Dinamik özellikler taşıyan bu hatlar enerji ve aktivitenin ifadesi olarak güçlü renk paletlerine ve değişik grafik dizaynlara sahip. Bu hatta renk ve kumaş paletindeki genişlik her yaştaki bayana spor giyimin verdiği enerjiyi dilediği tarzda taşıma olanağı vermiş.

Ellesse’de dağ yaşamından zevk alan ve heyecan duyan bayanlar da unutulmamış. Yalın, abartısız, rahat ve fonksiyonel ürünlerden oluşan “Mountain”hattında yer alan triko, sweat, pantolon gibi ürünlerde kullanılan kumaşların yumuşaklığı ve sıcaklığı kış günlerinin vazgeçilmez rahatlığını oluşturacak.

Klasik İtalyan spor şıklığının 45 yıldır değişmeyen adresi Ellesse “Heritage” hattı yeni sezona da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu hatla Ellesse Bayanları “Heritage” hattında da yine vazgeçilmez olarak bilinen pantolon ve trikolarla, sweat’lerin modernize edilmiş klasizmi yaşanacak. Söz konusu takımlar bodylerle desteklenerek kombinler tamamlanmış.

Ellesse`nin pantolonlardan eşofmana, ayakkabıdan çantaya, gömlekten monta, trikodan sw-shirt’e, aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün yelpazesini Ellesse shop ve corner noktalarından edinebilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>