>

MODA - STİL

Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu: Füzyon

Farklı dünyaların rastlaşması… Farklı kültürlerin harmanlanması…
 
   
 
 
     

Farklılıkların dönüşümüne tanıklık eden Emporio Armani 2016 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu, egzotikliğin ve etnik nostaljinin derinden hissedildiği Doğu ve Batı sentezinden ilham alıyor.

Markanın doğulu hissiyatı, batılı zevklerle birleştirdiği füzyon etkisi ise metropol kadınlarını ve erkeklerini sıra dışı bir dünyaya götürüyor.

Koleksiyona yansıyan klasik mavi, kahverengi, gri ve yeşiller, koyu turkuaz tonlarıyla bütünleşerek muhteşem bir şekilde hareketleniyor. Mavi ve yeşillerin koyu tonlarının harmanlandığı özel karışımı, kusursuzca sergileyen Mersin Ağacı yeşili ezberleri bozuyor. Doğal ve yalın renklerin hakimiyetindeki tasarımlar kahverengiye kaçan griler, doğal taş ve kum tonlarında kendini belli ediyor.

Füzyon etkisi koleksiyonda, ağırlıklı olarak hafif kumaşlı parçalarda ön plana çıkıyor. Gömlek ve üst modellerde yer alan dijital baskılar, fermuarlı kumaş ceketlerdeki jakarlar cool bir tarzı betimliyor.

Ekose kumaşların üzerindeki işlemelerin yanı sıra dövme görünümü yaratan lazer nakışlı montlar Emporio Armani erkeğine farkındalık katıyor.

Kısa paça bol pantolonlar, Uzak Doğu’nun pagoda yapılarını anımsatan omuzlar veya lastik kollu ceketlerle beraber kombinlenen oval yakalar, geçmişle bugünü özdeşleştiriyor. Eskitilmiş görünümlü ipek V-yaka tişörtler ise çentik yaka gömleklere göre günlük hayatta rahatlıkla tercih ediliyor.

Yün, bakır, ipek ve pamuklu kumaşlar, dünya çapındaki Emporio Armani takipçilerine 4 mevsim giyebilecekleri alternatifler sunuyor. Büzgülü dikişler ve tüy hafifliğindeki Napa derisinin birleşimi, parçalara canlılık katıyor. 3D etkisi yaratan lazer işlemeler, hem dış giyim hem de aksesuarlarda karşımıza çıkıyor. Sırt çantaları üç boyutlu işlemeler ile hareketlendirilirken, spor ayakkabılar, sabolar, bağcıksız lastik ayakkabılar ise sandaletleri andırıyor. Bağcıklı Oxfordların arkası açık yeni modelleri ise moda severleri yeni bir akımla tanıştırıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>