>

MODA - STİL

Etekler fora!

S’nob by Sans Noblesse Kış Kreasyonu; farklı etek modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 
   
 
 
     
Danimarka’nın en hızlı büyüyen markası olan S’nob by Sans Noblesse, farklı tasarımları ile tarz sahibi kadınların vazgeçemediği marka olma yolunda ilerliyor. Bu sezon da farklı etek modelleri ile dikkat çeken S’nob by Sans Noblesse; stili, marka bağımlılığından ayıran akıllı ve duyarlı kadınların tercihi. Rahatlık adına etek giymeyi unutan hanımlar ise S’nob by Sans Noblesse’in tasarımları ile yeniden etekle barışıyor.


Siyah ve beyazın dayanılmaz cazibesini farklı kumaş ve çizgiler ile buluşturuyor S’nob by Sans Noblesse. Kış sezonunda siyah ve beyazın yanı sıra, kahverengi, krem tonları, antik pembe, kapri mavi ağılıklı çalışılmış. Saten, pamuklu, ve ham keten gibi kumaşların kombinasyonuyla oluşan etekler, 130 milyon lira civarında.


Şık kadınların avant garde markası S’nob by Sans Noblesse, sade çizgileri oryantal desenlerle harmanlıyor. Volanlı, evaze ve anvelop eteklerin bulunduğu etek tasarımlarında ilginç işlemeler de dikkat çekiyor. Çoğunluğu dizin altında olan etek boylarında, gece için pul işlemeli mini etek takımları da bulunuyor.

Birbirinden şık etekler, S’nob by Sans Noblesse’in özgün tasarımlı üstleri ile ‘stil sahibi’ kadınların kendilerini ifade etmelerine destek oluyor.


S’nob by Sans Noblesse’in ilk yurtdışı mağazası olan Bağdat Caddesi, Suadiye’deki mağaza, haftanın yedi günü moda takipçilerini ağılıyor.

S’nob by Sans Noblesse
Bağdat Caddesi
No: 436, Suadiye
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>