>

MODA - STİL

Fabrika 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Fabrika’dan özgür ruhlu bir yaz
 
   
 
 
     

Sezonun renkli, enerjik ve bir o kadar da dingin ruhunu 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu ile yaşamdan keyif almayı bilen kadınların beğenisine sunan Fabrika, özgür ruhlu yaza “merhaba” diyor. Modern desenler, iddialı renkler ve kumaşlarla
Fabrika yazına hazır olun!

Fabrika’nın 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda, lüks tutkusu ve rahatlık kadınların gardırobunu ele geçiriyor. Sezonun habercisi renk ve desen istilasına tanıklık edeceğiniz Fabrika’nın yeni sezon koleksiyonunda, deri biker yelekler, kalem etek ve sweatshirt’ler, uzun ve uçuşan elbiseler, desenli bluzlar, blazer ceketler, mini ceketler ve pantolon-ceket takımları anahtar parçalar arasında yerini alıyor.

Renkli bir yazın müjdesini veren Fabrika’nın yeni sezon koleksiyonunda, siyah-beyaz ikilisine enerji katan limon küfünün yanı sıra, kırık beyaz, pudra, gümüş, bej ve yeşilin sıcak tonları göze çarpıyor. Sezonun favorisi marin renkleri ile pastel renklerin yazlık stil kodlarını yeniden yazdığı koleksiyonda, sezonun favorisi marin renk birliktelikleri denizin dinginliğini tarzınıza yansıtıyor. Renk skalasını geniş tutan aksesuar tasarımlarında siyah, beyaz ve lacivert gibi renkler ana grubu oluştururken mercan, lame, limonküfü, mint ve pastel tonları da onlara en renkli şekilde eşlik ediyor.

Detaylara önem veren Fabrika kadını aksesuarlarıyla da iddialı tavrından ödün vermiyor. Kumaşlardan yola çıkarak uygulanan piton, timsah derisi ve file detaylı aksesuarlar sezon trendlerini stilinize yansıtıyor… Sneaker’dan espadrile, topukludan sandalete, günlük çantadan abiye clutch’lara kadar uzanan koleksiyonda, şal, şapka ve kolye gibi detaylara şıklık katan aksesuarlar da yerlerini alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>