>

MODA - STİL

Fahriye Evcen ile ‘Şimdi Yumuşacık Koton Trikolar Moda’

Fahriye Evcen, marka yüzü olduğu Koton’un yeni sezon trikolar koleksiyonu için bir kez daha kamera karşısına geçti.
 
   
 
 
     

Evcen, ‘Şimdi Yumuşacık Trikolar Moda’ sloganıyla moda severlerle buluşan reklam filminde Koton’un 2017-2018 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan rengarenk trikolarıyla şehrin ruhunu yansıtan pozlar verdi.

Fahriye Evcen, Koton ile iş birliğine son reklam filmiyle devam ediyor. Koton’un yumuşacık trikolarıyla ekran karşısına geçen Fahriye Evcen ‘Şimdi Yumuşacık Trikolar Moda’ mesajıyla bir kez daha ekranlarda yer aldı.

Ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik’in çektiği reklam filminde şehrin farklı köşelerinde ve farklı saatlerinde birbirinden renkli triko tasarımlarıyla görüntülenen Fahriye Evcen, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor. Tüm stillerin, günün her saati rahatlıkla kullanabileceği triko tasarımları, Koton dokunuşlarıyla özgün bir tarz oluştururken, tasarımları taşıyan Fahriye Evcen rahat ve şık olmanın triko ile mümkün olabildiğini reklam filminde gözler önüne seriyor.

Sonbahar ve kış mevsimlerinde dolapların en çok tercih edilen tasarımları arasında yer alacak olan trikolar, Koton Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda 4 farklı konsept üzerinden moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Sımsıcak Örgüler

Koton 2017-2018 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu’nda trikolar saç örgüleri ve farklı dikiş teknikleriyle dikkat çekiyor. Oversize modellerin yer aldığı tasarımlarda canlı renk kullanımları ve tasarıma farklılık kazandıran kol detayları ön plana çıkıyor.

Metalik Parıltılar

Bu sezon sonbahar kış koleksiyonlarında sıkça rastlanan metalik detaylar Koton triko tasarımlarında da etkisini gösteriyor. Trikolarda metalik parıltılar hem bütünüyle metalik hem de çeşit çeşit metalik desen kullanımlarıyla sezona yansıtılıyor. Sezon trendleri arasında yer alan metalik efektlerin kullanıldığı tasarımlar 80’ler ve 90’lara modern bir geri dönüş sağlıyor.

Süslü işlemeler

Koton’un öncülük ettiği nakış trendi, 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonuna triko tasarımlarla giriş yapıyor. Nakış süslemelerin özgün bir dokunuş sağladığı trikolarda sloganlar, inciler, pullar ve minik taş işlemeleri de dikkat çekiyor.

Çarpıcı Desenler

Sezonda en sık kullanılan ve tasarımlara farklı bir hava katan jakarlar, triko tasarımları ile birleşerek Koton’un triko koleksiyonuna hayat verdi. Çiçek ve geometrik desenlerin, çizgilerin, sloganların, grafiklerin ve ekoselerin oluşturduğu kazak ve hırka tasarımları sezonun en dikkat çeken triko trendleri arasında yer alıyor.

Ürün çeşitliliğinin göz doldurduğu trikolarda fırfır detayları bu sezon da oldukça dikkat çekiyor. Dört farklı konseptte tasarlanan yumuşacık trikolar tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Etiketler: Fahriye Evcen, Koton, moda, Triko
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>