>

MODA - STİL

Feriköy`de Bir Pazar

Gelin siz de katılın.. İsterseniz masa kiralayın, isterseniz alışveriş yapın..
 
   
 
 
     

Şişli Belediyesinin katkılarıyla organize edilen İkinci el ve el işi ürünlerin satılacagı pazar Feriköy'de 06.Aralık.2009 tarihinde açıldı....Her hafta Pazar günleri yapılacak olan pazarda eski eşyalarınızı, el işlerinizi, tasarımlarınızı, antikala eşyalarınızı, alıp satabilirsiniz.Gelin siz de katılın.. İsterseniz masa kiralayın, isterseniz alışveriş yapın..

Dolaplarınızda biriken kullanmadıgınız eşyalarınızı elinizden çıkartın, yenilere yer açın....Kendi tasarladıgınız el işlerinizi satarak bütçenize katkıda bulunun..uzun zamandır kullanmadıgınız eşyalarınız yeni sahipleriyle buluşsun.


Arzu ederseniz giymediginiz kullanmadıgınız eski kıyafetlerinizi, kitap,ayakkabı gibi işe yarayabilecek herşeyi, Şişli Belediyesi bünyesindeki Yerel Gündem 21 Dernegine bağışlayarak, Türkiyenin dört bir tarafında ihtiyacı olan insanlara ulaşmasını saglıyabilirsiniz. Makbuz karşılıgında orada yer alacak olan derneklere bagışta bulunabilirsiniz

Listenizde ki arkadaşlarınızı, sizlerde davet ederseniz daha çok kişiye ulaşabiliriz..Herkesin katılacagı güzel keyifli bir pazar olmasını istiyoruz..Masa Kiralama koşulları & Bilgiler


1- Etkinliğin içeriğine uygun nitelikte satılıcak ürünler (Yiyecek ve İçecek satılamaz)

2- Masa kiralamak isteyen arkadaşlar buradan, ferikoydebirpazar@gmail.com adresinden ve 0532 603 08 63 nolu telefon numaramızdan bize ulaşarak masa rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Bir masanın bir günlük ücreti 30 TL'dir. Masa boyutları 1.50 * 1 metre'dir

Pazar ola, şen ola....

Feriköy'de Bir Pazar Ekibi

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>