>

MODA - STİL

Genç giyinenlere!

1 pantolon satın alana, dilediği 1 sweat shirt hediye... Blue System indirim ve kampanyaları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Blue System’den yılbaşı armağanı

Spor giyimi şıklıkla bütünleştiren Blue System, kadın erkek her yaştan “genç giyinenlere” satın alacakları pantolonlarla birlikte, beğendikleri bir sweat shirt’ü
yılbaşı armağanı olarak sunuyor.

Blue System’in, müşterilerine baştan aşağı bir spor takım sunmak amacıyla başlattığı kampanya, yılbaşı gecesi için de rahat ve çekici seçenekler yaratıyor. Sadece pantolon satın almak için Blue System mağazalarına girenler, pantolonlarının üzerine giyebilecekleri beğendikleri bir sweat shirt’e de hiçbir ek ödeme yapmadan sahip olma fırsatı yakalıyorlar. Sweat shirt tercihlerini, sevdikleri için kullananlar ise, onlara gösterişli bir yılbaşı armağanı seçmiş oluyorlar. Kampanya, Blue System’in fiyatları 49 milyon 500 bin lira ve üzerinde olan pantolonları için geçerlilik taşıyor.

Tüm mağazalarında nakit ödemelerde yüzde 10, kredi kartıyla tek ödemelerde yüzde 5 indirim uyguluyor. Ayrıca, mağazalarındaki tüm ürünlerde etiket fiyatı üzerinden 5 taksit fırsatı da sunuyor.

Blue System mağazalarında yer alan Fırsat Reyonları’nda ise, her ay farklı ürün grupları için çok cazip fiyatlar yer alıyor. Fırsat Reyonları’nda, 12 milyon 500 bin liralık etiket taşıyan ürünlerin fiyatları, kredi kartı tek ödeme indirimiyle 11 milyon 500 bin liraya, nakit ödeme indirimiyle de 9 milyon 500 bin liraya kadar düşüyor.


Blue System Metro City Tel: 0212 344 03 50
Blue System Olivium Tel: 0212 664 01 08
Blue System Carrefour Bayrampaşa Tel: 0212 437 04 00
Blue System Beylikdüzü Migros Tel: 0212 853 63 60
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>