>

MODA - STİL

Giyimodam.com

Türkiye`nin ilk sosyal alışveriş platformu açıldı...
 
   
 
 
     

Giyimodam.com, Türkiye’nin ilk sosyal alışveriş sitesi ve kolektif moda anlayışı üzerine kurulu bir sosyal paylaşım ağıdır. Burada hem başkalarının ilham kaynağı olabilir, hem de size ilham veren stiller keşfedebilirsiniz. Üstelik, fazla giysilerinizden kurtulabileceğiniz gibi tam aradığınız ürünlere de uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Uzun süredir giymediğiniz, dolabınızda öylece duran giysileriniz mi var? Ya da hem elden çıkarmak istediğiniz hem de almayı planladığınız ürünler mi var? Giyimodam ile kullanılmayan giysilerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu giysileri hiçbir ücret ödemeden isterseniz satabilir, isterseniz o çok sevdiğiniz kazakla takas edebilirsiniz. Peki, siz de giysileriyle kendini ifade etmeyi ve kendi modasını yaratmayı seven biri misiniz? Stil, insanın aynasıdır: Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ve kendinizi anlatabileceğiniz bir sanal dolaba ne dersiniz? Giyimodam.com sayesinde dolabınız hiç olmadığı kadar büyük olacak.

Kısacası artık dolabınızda daha fazla yer olacak. Dolabınızda yeni kıyafetler için, hayatınızda ise daha fazla moda için yer açın…

Kaynak: Kurumsalhaberler.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>