>

MODA - STİL

Güzellik kumaşı Paris’te tanıtılıyor!

Invista, “Lycra® Güzellik Kumaşı”nı Paris’te Tanıtıyor!
 
   
 
 
     

Dünyanın en büyük entegre elyaf ve polimer üreticilerinden INVISTA, LYCRA® elyaf markasının sağladığı uyum, konfor ve hareket özgürlüğünü bu kez de mayo ve iç giyim kategorisine yönelik en son inovasyonuyla tekstil sektörüne sunuyor.

INVISTA, üstün performans özelliklerine sahip yeni inovasyonu LYCRA® güzellik kumaşı (LYCRA® beauty fabric) içeren ürünleri, 4 - 6 Eylül 2010 tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek Moda Şehri Fuarı’nda (Mode City Fair) sergileyecek.

INVISTA, ürün portföyüne sürekli olarak yeni ürünler ekleyip, giyim değer zincirinin tüm basamaklarındaki müşterilerine katma değer sunarak, moda endüstrisinde öncü olmayı sürdürüyor.

INVISTA, iç giyim ve mayo kategorilerindeki en son teknoloji inovasyonunu Salon 4’te, F110 /E110 nolu standında marka ve perakendecilere tanıtacak.

“The Science of Shaping™” (Şekillendirme Bilimi) kapsamında yer alan LYCRA® güzellik kumaş inovasyonu ile iç giyim ve mayo ürünlerinde en üst standartların yakalanması hedefleniyor. Hızla değişen “Shapewear” teknolojisinde yeni çözümler sunmak üzere geliştirilen ürünün sektöre yeni performans parametreleri getirmesi bekleniyor.

INVISTA Apparel’in İç Giyim Global Pazarlama Direktörü Nicolas Banyols, yeni teknoloji inovasyonu ile ilgili olarak, “Yürüttüğümüz global ölçekli bir tüketici araştırmasına göre kadınların neredeyse tamamı (%93) iç giyim ürünleri satın alırken ürünün biçimlendirme özelliğiyle ilgileniyor. Biz de INVISTA olarak markalar ve perakendeciler için, müşterilerinin isteklerini tam olarak karşılamalarını sağlayacak bir ürün yarattık. Son kullanıcıya güven ve mutluluk getirecek biçimlendirme, konfor, stil ve kalite gibi son derece önemli özellikleri kumaşlara katan “Shapewear” teknoloji ürününü sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>