>

MODA - STİL

Hatice Gökçe Yeni 2015-16 Erkek Giyim Koleksiyonu Müfreze İle Kışa Hazır!

Hatice Gökçe, yeni 2015-16 Kış Koleksiyonu “Müfreze” ile takipçilerine bağımsızlık rüzgârları estirecek.
 
   
 
 
     

Türk Moda dünyasının erkek giyiminde öncü ismi Hatice Gökçe, deri ve yünlü kumaşların kullanıldığı yepyeni bir kış koleksiyonuyla moda severlerin karşısında: Müfreze.

Redingot ve uzun paltoların hâkim olduğu yeni erkek giyim koleksiyonu, 2015 – 2016 Kış Sezonu’nda koyu renkleri ile öne çıkarıyor. Ceketlerin yüzeyindeki özenle işlenmiş deri doku çalışmaları ise, Hatice Gökçe’nin koleksiyonunu zenginleştiren unsurlar olarak dikkat çekiyor.

Koleksiyonlarının vazgeçilmezi deriyi bu sezon pantolon, tshirt ve montlarda kullanan tasarımcı, uzun zaman gardıroplarda yer alacak tasarımlara imza atıyor. 45 parçadan oluşan, siyah ve yeşil tonların hâkim olduğu koleksiyon, “black shiny” aksesuarlar ve düğmelerle ışığı yansıtıyor. Müfreze’de sert çizgilerin kullanıldığı kalıplar, sert dokulu kumaşlarla bir araya geliyor.

Çekimlerinin fotoğrafçı Jerry Stolwijk tarafından gerçekleştirildiği Müfreze koleksiyonunda Watze de Veries ve Up Model Ajansı’ndan Jonathan Smith yer alırken, Meryem Perilhou da usta makyaj teknikleriyle Müfreze çekimlerinde militarist bir etki yarattı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>