>

KÜLTÜR-SANAT

Ateşin Düştüğü Yer

Bugün vizyonda….
 
   
 
 
     

Antalya’nın Finike İlçesinde bir çiftlikte işçi olarak çalışan biri erkek beş çocuk babası Osman ve eşi Hatice, ansızın rahatsızlanan 16 yaşındaki kızları Ayşe’yi Alman gazeteci kadın ve sevgilisinin karavanı ile hastaneye kaldırırlar. İlçede sağlık ocağında yapılan ilk araştırmalar ciddi bir sorun olduğunu gösterince Finike Devlet Hastanesi’ne hareket edilir. Burada Ayşe’nin kalp ameliyatı olması gerektiği anlaşılır. Yoksul aile, kızlarını yaşatmak için çırpınır. Başarılı geçen ameliyattan sonra kızlarının, hamile kaldığını öğrenince yıkılırlar.

Stefanie kendisini kötü hissetmektedir. Yapılan kontrolde hamile olduğunu öğrenir. Ama anneliğe hazır değildir ve durumunu arkadaşından saklar. Arkadaşının da ondan yıllardır sakladığı durumu vardır: Denis’in Babası Türk’tür ve onu hiç görmemiştir. Bu gördükleri aile dayanışmasından sonra babasını bulmak için annesiyle görüşünce Stefanie de durumu öğrenir. Bu durumu kabullenemez ve geri dönmek ister.

Töre gereği, Ayşe öldürülecektir. Böylece, bir gün öncesine kadar kızlarını yaşatmak için mücadele eden aile şimdi öldürmek için planlar yapmaya başlar.Türü: Dram
Süre: 105 dakika - 2011
Yönetmen: İsmail Güneş
Oyuncular: Hakan Karahan, Elifcan Ongurlar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Abdullah Şekeroğlu

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>