>

MODA - STİL

Hayat Bulan Yaratıcı Koleksiyon…

Çarpıcı renkler, alternatifli modeller ve romantik detaylarla TEN’ den hayat bulan yaratıcı koleksiyon…
 
   
 
 
     

TEN’DE HAYAT BULAN YARATICI BİR KOLEKSİYON!

TEN İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda geçmişin bohem ve romantik tarzını bugünün modern ve cesur çizgileriyle birleştirerek, yenilikçi ve dikkat çekici bir stil yaratıyor.  

 

 

Türkiye’nin önde gelen iç giyim ve mayo markası TEN, 1965’dan bu yana meraklandıran, iz bırakan, ilham alınan özgün tasarımları ile günün her saatinde kullanabileceğiniz şık ve fonksiyonel modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. TEN İlkbahar/Yaz Koleksiyonu geçmişin bohem ve romantik tarzını günümüzün modern ve cesur çizgileriyle birleştirerek yenilikçi ve dikkat çekici bir stil yaratıyor. 

 

 

7'den 70'e her yaşa, her zevke ve her ihtiyaca hitap eden tasarımların yer aldığı yeni koleksiyonda saten ve dantelin kusursuz uyumu dikkat çekiyor. Mini fiyonklar ve kurdelelerle hareketlendirilmiş modellerin yer aldığı koleksiyonda bu sezonda fonksiyonellik ön plana çıkıyor.

 

 

Farklı ihtiyaçlara göre “Minimizer, Maximizer ve Push Up” özellikteki ürünler farklı renk alternatifleriyle birçok seçenek sunuyor. Rahatlık ve estetiği bir arada sunan şeffaf askılı ve straples modeller ise yaz ayları için vazgeçilmez olacak...

 

 

Tüm beden seçeneklerine hitap eden tasarımları ile TEN İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, dizginlenemeyen bir coşkuyu renklerin dansında TEN’ inizle buluşturuyor. Bu ayrıcalığı yaşamak isteyenler için TEN’ in yeni koleksiyonu seçkin satış noktalarında sizi bekliyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>