>

MODA - STİL

Hediye Seçmek ve Vermek Bir Sanattır Vakko’da

Vakko yılbaşı koleksiyonları...
 
   
 
 
     

Her biri sınırlı sayıda üretilmiş, titizlikle bir araya getirilmiş armağan seçeneklerinden oluşan “Vakko Yılbaşı Koleksiyonları” sevdiklerinize, iş dünyanızdaki dostlarınıza yeni yıl dileklerinizin aracısı olabilmek için sizleri bekliyorlar.

Yılbaşı parıltısına bürünen şık kutularıyla birbirinden lezzetli Vakko Chocolate çeşitlerinin yer aldığı Vakko Chocolate’ın yılbaşı kofreleri; 130 desen ve 780 renk bağlantısıyla Vakko Eşarp seçenekleri; vazgeçilmez Vakko Gömlek&Kravat koleksiyonları, hayatınıza şıklık katan Vakko Monogram kalemler, ajandalar, cüzdanlar, göz alıcı mekanların şıklığını tamamlayan eşsiz tasarımları Vakko zarafetiyle sunan Vakko Armağan ve daha birçok armağan seçenekleri bu yılbaşında Vakko’larda ...

Gümüş zarafetini sofralara taşıyan servis aksesuarları, çay ve kahve sunumlarınızı farklılaştıran el yapımı porselen fincanlar Vakko Armağan koleksiyonun yapı taşlarını oluştururken göz alıcı renkler, benzersiz desenler ve %100 doğal kumaşlardan tasarlanan yastıklar ise Vakko Home’un vazgeçilmezi.
 Klasik mum anlayışının dışında bir koleksiyon sunan Baobab, 800 saate kadar yanabilen el yapımı üretimi, mısır pamuğu lifleri, tela kaplı kutuları, özel seçili kokuları ile Baobab mumlar kendini diğer tüm mumlardan ayrıştırıyor. Vakko Home’un bir diğer eğlenceli grubu ise oyun ve hobi objeleri. Tay derisi nakışlı, kumaş kaplı, monogram gibi klasikleşmiş Vakko tavla modellerine bu sene el yapımı masif ahşap tavla eklendi.

1989 yılından bu yana, Türkiye’de kendi çikolatasını üreten ilk ve tek moda markası olma ayrıcalığını taşıyan Vakko, özel formülünü en iyi kalite kakao çekirdeği, kakao yağı ve farklı tatlarla birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli çikolatalarına ismini veriyor. Yeni başlangıçları kutlamak için özel formülle üretilmiş bir lezzetti dostlarınıza taşıyan Vakko’ya özgü bir incelik Vakko Chocolate...Unutulmaz ve kalıcı bir aksesuar koleksiyonu, Vakko Monogram. Vakko ambleminin en iyi kalite deri ve çok özel tasarımlarla buluştuğu, günün farklı anları için tasarlanmış, cüzdandan seyahat setlerine, anahtarlıktan çantaya, unutulmaz ve kalıcı seçenekler Vakko Monogram’da.

Sezon modası zanaat geleneği ile buluşarak, dünyanın en özel ipek kumaşlarına renk ve desen veriyor. Vakko Eşarp, her zevke uygun zengin seçenekleri ile tam da aradığınız armağan...50 yıllık ustalığın, her dokunuşunuzda kendini hissettiren bir kalite anlayışının örnekleri Vakko Gömlek&Kravat koleksiyonuyla erkekler için zamansız şıklık sunuyor.

İçerikleri farklı zevklere hitap etmek üzere düzenlenen, birbirinden şık ve zarif hediye kutuları 2015 yılbaşı için Vakko Dostlarına özel hazırlanıyor. Hepsinin ortak özelliği; her detayında Vakko çizgisini yansıtan ve hayata değer katan hediye seçenekleri ile dolu olmaları.

Birlikte nice yıllara ...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>